کد خبر: 273027 A

در نخستین روزهای کاری امسال اتفاق افتاد:

دو کارگر شعبه بازار نعلبندان فروشگاه رفاه شهر گرگان پس از سه سال کار در حالی که یک ماه حقوق معوقه طلبکار هستند به دلیل عدم نیاز بیکار شدند.

منابع کارگری ایلنا در استان گلستان گزارش کردند؛ در نخستین روزهای کاری در سال ۹۴ به دو نفر از کارگران شاغل در فروشگاه زنجیره‌ای رفاه شعبه بازار نعلبندان گرگان اعلام شده است که به دلیل اتمام اعتبار قرارداد کارشان دیگر برای آن‌ها در این واحد شغلی وجود ندارد.

به گفته این منابع کارگری، اخراج این دو کارگر درحالی صورت گرفته است که هم اکنون ۲۱ کارگر دیگری که در این فروشگاه مشغول به کار به دلیل تغییرات مدیریتی از امنیت شغلی برخوردار نیستند.

به نقل از منابع ایلنا گفت می‌شود در واپسین روزهای سال گذشته با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، کارفرما این واحد فروشگاهی واقع در بازار نعلبندان گرگان تغییر کرده است.

به ادعای این منابع خبری، در طول سه سالی که از آغاز فعالیت این شعبه فروشگاه رفاه در شهر گرگان می‌گذرد، مدیریت فروشگاه بارها تغییر کرده است و در هر نوبت تعدادی از کارگران بیکار شده‌اند.

برپایه این اطلاعات کارگران تازه اخراجی فروشگاه رفاه بازار نعلبندان شهر گرگان بیش از ۳ سال سابقه کاری داشتند و در حال حاضر برای پیگیری مطالبات صنفی خود شکایتی را در ادارات کارگرگان مطرح کرده‌اند.

کارگران اخراجی کارگران استان گلستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر