کد خبر: 298435 A

انجمن صنفی کارگران ساختمانی مریوان برگزار می کند؛

انجمن صنفی کارگران و استادکاران مریوان در راستای ارج نهادن به مقام والای کارگران نمایشگاهی عکس با عنوان «کار و کارگر»، در نگارخانه این شهر برگزار می‌کند.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی کارگران و استادکاران مریوان با اعلام این خبر به ایلنا گفت: از هنرمندان عکاس دعوت می‌ کنیم  برای شرکت در مسابقه  عکس این نمایشگاه آثار خود را با توجه به موضوع مسابقه به دبیرخانه نمایشگاه  به آدرس مریوان ،پارک ملت ،سالن نگارخانه ارشاد اسلامی ارسال دارند.

«میکائیل صدیقی» با بیان اینکه شرکت در این نمایشگاه عکس برای عموم آزاد است اظهار داشت: موضوع این نمایشگاه بهداشت وایمنی در محل کار،وضعیت معیشتی کارگران و نگاهی خلاقانه به کارگران است که شهروندان می توانند عکس های خود را به دفتر این انجمن ارسال نمایند.

به گفته وی، برگزارکننده در نظر دارد عکاسان، با توجه به محورهای این نمایشگاه، عکسهای خود را از تاریخ 5 مرداد ماه تا 5 شهریور به ادرس مریوان،چهار راه بهاران ،نبش دفتر معماری ساروس نما ارسال کنند.

وی افزود: در این نمایشگاه بالغ بر 30 تا 40 اثر برگزیده  برای مدت یک هفته در معرض دید عموم  قرار خواهد گرفت و همپنین به آثار برگزیده هدایایی تقدیم می‌شود.

کارگران ساختمان
نرم افزار موبایل ایلنا