کد خبر: 305381 A

مدیرعامل آب کهگیلویه و بویراحمد:

ایلنا: مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت نشدن حقوق حدود ۸۰ کارگر سدتنگ سرخ بویراحمد بعد از هشت ماه خبرداد.

علی لطفی با اعلام این خبر به ایلنا گفت: متاسفانه بدلیل نبود اعتبار، حدود هشت ماه است که حقوق ۸۰ کارگر سدتنگ سرخ بویراحمد پرداخت نشده است.

وی با ابراز نگرانی وضعیت معیشت کارگران سدتنگ سرخ بویراحمد، اظهارکرد: باوجود تمامی رایزنی‌ها و پیگیری‌ها، اعتباری برای پرداخت حقوق و مطالبات این کارگران از سوی پیمانکار و خزانه مرکزی تخصیص داده نشد.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: برای راضی نگه داشتن کارگران سدتنگ سرخ مجبورشدیم که اعتباری معادل یکماه حقوق کارگران این سد بطور علی الحساب به پیمانکار پرداخت کنیم.

لطفی، میزان مطالبات کارگران سدتنگ سرخ بویراحمد را حدود ۱۰ میلیارد ریال عنوان و گفت: شرایط نگران کننده‌ای در این زمینه داریم و باید منتظر آینده بود.

وی افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون هیچگونه اعتباری از سوی خزانه به اداره کل امور آب کهگیلویه و بویراحمد هم در زمینه حقوق کارگران سدتنگ سرخ بویراحمد و هم در ارتباط با پروژه‌های عمرانی پرداخت نشده است.

مدیرعامل آب منطقه‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیمه کارگران سدتنگ سرخ بویراحمد توسط پیمانکار پرداخت می‌شود اما حقوق پرداخت نمی‌شود.

کارگران کهگیلویه و بویر احمد
نرم افزار موبایل ایلنا