کد خبر: 318103 A

دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان تاکستان اعلام کرد: خانه کارگر تاکستان آماده ارائه خدمات رفاهی وآموزشی رایگان به کارگران این شهرستان است.

 «غلام رضا رحمانی» با اعلام این خبر گفت: خانه کارگر شهرستان تاکستان در استان قزوین با گسترش خدمات رفاهی، آموزشی رایگان و ورزشی به کارگران، بازنشستگان و کلیه مشمولین قانون کار و خانواده‌های آنان سعی در توسعه فرهنگ کار وتولید اقدام کرده است.

او با بیان اینکه از اردیبهشت ماه سال ۹۳ تا هم اکنون تعداد ۴۳۰ کارگر به عضویت خانه کارگر در آمده‌اند در ادامه افزود: خانه کارگراین شهرستان آموزش‌های کوتاه مدت رایگان را به صورت متمرکز در رشته‌های مختلف همانند کامپیو‌تر، زبان، حسابداری در دست تهیه دارد.

این فعال کارگری در بخش دیگری از سخنان خود به اشاره به خدمات رفاهی خانه کارگر افزود: خانه کارگر شهرستان تاکستان با تخفیف ویژه آماده ارائه خدمات رفاهی همانند اعزام کارگران وخانواده‌هایشان به سفر‌های سیاحتی و زیارتی است.

او اضافه کرد: استفاده از امکانات رفاهی واقامتی خانه کارگر با حداقل هزینه برای کارگران در اکثر مناطق خوش آب و هوا و گردشگری کشور صورت می‌گیرد.

او در ادامه افزود: خانه کارگر همچنین با ارائه برنامه‌های ورزشی و اجرای مسابقات ورزشی کارگران در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت دارد.

دبیر اجرایی خانه کارگر تاکستان در خاتمه سخنان خود با اشاره به اینکه خانه کارگر قرار دادهای را با تعدادی از واحد‌های درمانی شهرستان در زمینه خدمات دندان پزشکی، چشم پزشکی بسته است در ادامه افزود: همچنین خانه کارگر خدمات خرید ارزان قیمت از فروشگاهای عرضه کالاهای مورد نیاز را از فروشگاهای خواربار، لوازم خانگی وغیره را برای خانواده های کارگری تهیه دیده است.

استان قزوین خوش آب و هوا گردشگری دبیر اجرایی خانه کارگر تاکستان خدمات رفاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر