کد خبر: 334975 A

در خاتمه اجتماع صنفی امروز مطرح شد:

کارکنان رسمی واحدهای پتروشیمی منطقه ماهشهر در خاتمه اجتماع صنفی امروز خواسته‌های صنفی خود را در قالب بیانیه‌ای اعلام کردند.

کارکنانی که در اجتماع صنفی صبح امروز نیروهای رسمی واحدهای پتروشیمی واگذار شده به هلدینگ خلیج فارس حضور داشتند با اعلام این خبر در توضیح خواسته‌های صنفی مطرح شده در بیانیه خود به ایلنا گفتند: ما در زمان استخدام کارمند وزارت نفت بودیم و برهمین اساس همچنان می‌خواهیم براساس مقررات استخدامی و بازنشستگی این وزارتخانه بمانیم.

از قرار معلوم الغای مصوبه مربوط به ممنوعیت جابجایی محل اشتغال کارکنان رسمی پالایشگاه‌های خصوصی سازی شده یکی دیگر از خواسته‌های شرکنندگان تجمع امروز بوده است.

در تجمع صنفی امروز کارکنان رسمی واحدهای زیر مجموعه هلدینگ خیلج فارس کارکنان شرکتهای واگذار شدهٔ فن آوران، امیرکبیر، تندگویان، بوعلی و خوزستان حضور داشتند.

شرکت‌کنندگان در این اجتماع صنفی در توجیه این حرکت اعتراضی بی‌نتیجه بودن پیگیری‌های قبلی خود از جمله انجام مکاتبات اداری با مقامات مسئول و برپایی تجمع صنفی مشابه در روز  ۱۳ آذر ماه سال جاری را یادآور شده و افزودند: وضعیت مبهمی که از زمان واگذاری این واحدها به بخش خصوصی صورت گرفته است دست کم باعث نگرانی ۶ هزار کارمندی شده است که پیشتر براساس مقررات وزارت نفت به استخدام این مجتمع‌ها درآمده بودند.

آنها افزودند: در بیانیه‌‌ای که پس از خاتمه اجتماع امروز آنها تنظیم شده است از مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس خواسته‌شده است تا به وضعیت آنها رسیدگی شود.

1

542

کارگران ماهشهر کارکنان پتروشیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر