کد خبر: 345359 A

ایلنا: در هفدمین شب از جشن های دهه فجر که در دانشکده علمی کاربردی برگزار شد «دبیر کل خانه کارگر » و «رئیس اتحادیه زنان سراسر کشور» حضور یافتند.

در هفدمین شب از دهه فجر؛ «علیرضا محجوب» با حضور در جشن فجر دانشکده علمی کاربردی ضمن درود بر شهیدان و امام امت گفت: انقلاب از دل مفاهیمی برخاسته که بر پایه انتقاد است و اکنون جامعه کارگری به شرایط کارگران انتقاد دارد.

محجوب با توجه به نزدیک شدن زمان انتخابات گفت: جامعه کارگری با حضور پررنگ و پرشور خود در انتخابات و در سنگر مستحکم انقلاب با اهداف انقلاب اسلامی تجدیدپیمان می‌کنند.

رئیس فراکسیون کارگری در مجلس افزود:کارگران با حمایت از نماینده دلسوزخود باید تعداد حامیان خود را در مجلس افزایش دهند تا بتوانند مشکلات خود ائم از اشتغال، قراردادهای موقت و مشکل مستمری را  از طریق مجلس ساماندهی و رسیدگی کنند.

وی تصریح کرد: قانون اساسی به دولت توصیه کرده که به وعده های خود عمل کند و همان طور که در قضیه هسته ای ومناسبات با دیگر کشورها پیروز شد و باعث برداشتن تحریم های ظالمانه شد در داخل کشور نیز با  عمل به وعده های خود کارگران را خرسند کند.

محجوب گفت: امیدواریم که دولت بتواند برای از بین بردن شرایط رکود اقتصادی و ایجاد رونق اقتصادی یاس را از دل مردم بزداید.

سهیلا جلودارزاده نیز که در جشن دانشکده علمی کاربردی حضور داشت با تبریک ایام پیروزی انقلاب گفت: برای انتخابات حساس اسفند 94 نیاز اساسی به حضور زنان داریم.

رئیس اتحادیه سراسری زنان کشور با تاکید بر نیاز افزایش تعداد نمایندگان زن در مجلس دهم گفت: بطور مشخص باید ۳۰ درصد از نمایندگان مجلس آینده زن باشند چراکه زنان نقش اساسی در انتخابات و سرنوشت آینده خود و کشور دارند.

جلودارزاده افزود: باید در هر کمیسیون و بهبود شرایط کشور در کمیسیون‌های مختلف یک زن داشته باشیم تا قوانین از نگاه زنان جامعه نیز بررسی شوند.

نماینده سابق زنان در مجلس گفت: در مجلس ششم تمام بدهی‌ها و قرض‌های کشور  با بشکه‌ای نفت ۳۴ دلاری پرداخت شد اما در دولت گذشته با نفت بشکه‌ای ۱۲۰ دلار، عسلویه تعطیل شد و وضعیت گندم که پس از سال‌ها به خودکفایی رسیده بود نابود شد.

وی با تاکید بر تعداد بالای بیکاران و رکود حاکم بر اقتصاد کشور افزود: جامعه کارگری با هوشیاری باید نمایندگانی را انتخاب کند که باسواد، کاردان و متخصص و درد کشیده باشند و این چنین است که با یک انتخاب خوب می‌توان سرنوشت کشور را عوض کرد.

دستمزد 95
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر