کد خبر: 357612 A

ریزش یکی از دیواره‌های جانبی زمین گودبرداری شده باعث شد یکی از کارگران در حال کار زیر آوار بماند و مصدوم شود.

بر اساس اخبار دریافتی ایلنا، وقوع این حادثه ساعت  ۲۶ :۱۶(هشتم اسفند ماه) به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و آتش نشانان ایستگاه ۸۹ به محل وقوع حادثه واقع در خیابان دولت، چهار راه قنات اعزام شدند.

 «محمدیانی» فرمانده ایستگاه ۸۹ آتش نشانی تهران درباره جزئیات این حادثه گفت: محل حادثه یک قطعه زمین گودبرداری شده به عمق ۵ متر بود که به علت بی‌احتیاطی کارگران، یکی از دیواره‌های جانبی آن فرو ریخته و یکی از کارگران در زیر آوار گرفتار شده بود.

محمدیانی تصریح کرد: آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه و در شرایط سخت که هر لحظه احتمال ریزش قسمت دیگر این دیواره خاکی وجود داشت، برای خارج کردن این فرد مشغول عملیات شدند.

فرمانده ایستگاه ۸۹ خاطرنشان کرد: خوشبختانه آتش نشانان موفق شدند به سرعت خود را به کارگر مصدوم ۵۰ ساله از تبعه افغانستان برسانند و وی را توسط برانکارد مخصوص آتش نشانی فیکس به بیرون از محوطه گودبرداری شده انتقال و سپس تحویل امدادگران اورژانس دهند.

گفتنی است؛ ‌ آتش نشانان با اجرای ایمن سازی‌های لازم و کشیدن نوار احتیاط در محل گودبرداری شده با ارائه تذکرات ایمنی لازم و تحویل محل به مالک به ماموریت خود پایان دادند.

 

حوادث کار کارگران تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر