کد خبر: 359361 A

در پیامک سازمان تاکسیرانی اعلام شد:

سازمان تاکسیرانی با ارسال پیامکی به رانندگان تاکسی خبر داده که می‌توانند با مراجعه به شعب صادر کننده دفترچه بیمه خود بدون انجام آزمایش‌های پزشکی بیمه شوند.

به گزارش ایلنا سازمان تاکسیرانی در این پیامک با تاکید بر اینکه این فرصت صرفا تا پایان فرودین به منظور جلوگیری از انفصال بیمه و حذف مراحل آزمایش پزشکی است، گفته است که این رانندگان می‌توانند مانند گذشته با  پرداخت حق السهم بیمه  مانند گذشته دفترچه بیمه خود را تمدید کنند.

در واپسین روزهای سال گذشته تعدادی از رانندگان تاکسی شهر تهران پس از اطلاع از آنکه به دلیل پرداخت نشدن چهار ماه بیمه‌ سازمان تامین اجتماعی به آنها خدمات بیمه‌ای ارائه نمی‌کند تجمعات اعتراضی را در مقابل ساختمان شرکت تاکسیرانی برپا کردند که در نخستین روزهای بعد از اتمام تعطیلات نوروزی نیز ادامه یافت.

تعدادی از این رانندگان بیمه شده در تماس با ایلنا یادآور شدند که آنها طبق قانون حق بیمه خود را از طریق کارگزاری مورد تایید سازمان تامین اجتماعی واریز کرده‌اند اما از قرار معلوم این کارگزاری که در شرکت تاکسیرانی مستقر است وجوه دریافتی را به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز نکرده است.

11

 

کارگران حمل و نقل بیمه تاکسی رانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر