کد خبر: 368799 A

مدیر روابط عمومی سنگ آهن مرکزی ایران ـ بافق:

مدیر روابط عمومی سنگ آهن مرکزی بافق از پرداخت مرتب دستمزد کارگران این معدن خبر داد. وی در عین حال اعلام کرد عیدی کارگران اسفند ماه پرداخت شده است.

پس از درج خبری در ایلنا در ارتباط با معوقات مزدی کارگران معدن شرکت سنگ آهن بافق، مدیر روابط عمومی این معدن در تماس با خبرنگار ایلنا ضمن بیان اینکه عیدی کارگران این شرکت، اعم از شرکتی، رسمی، قرارداد معین و روزمزد، اسفند ماه سال گذشته پرداخت شده است اظهار داشت: با پرداخت دستمزد اسفند ماه، سنوات کارگران را می‌توان محاسبه کرد که در پرداختهای بعدی، واریز خواهد شد.

 «محمدرضا رضایی‌پور» با بیان اینکه هم اینک، در پرداخت دستمزد کارگران، به روز بوده و تعویقی نداریم، اظهار داشت: طی روند معمول درشرکت، دهم تا بیست و پنجم هر ماه، دستمزد ماه قبل واریز می‌شده است که هم اینک، ما برای پرداخت دستمزد فروردین ماه کارکنان نیز دیرکرد نداشته و ۷ روز دیگر تا زمان تعویق دستمزد‌ها، فاصله داریم. مضاف بر اینکه عیدی کارکنان به طور کامل پرداخت شده و سنوات نیز بزودی محاسبه و پرداخت خواهد شد.

وی ادامه داد: مشکل اصلی شرکت در زمینه تامین منابع مالی، عدم وصول مطالبات است چرا که بدلیل رکود در بازار فولاد که مشتریان اصلی ما هستند، ما نیز دچار مشکل در تامین منابع مالی هستیم و مطالبات ما، از صنایع فولاد، به مرور در حال وصول شدن است.

مدیر روابط عمومی ادامه داد: بر اساس نظر و دستور مستقیم مدیریت عامل شرکت، منابع مالی به گونه‌ای مدیریت می‌شود که پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان، در اولویت اول باشد.

کارگران معدن سنگ آهن بافق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر