کد خبر: 368970 A

در شهر ری اتفاق افتاد؛

روز گذشته چاه کن جوانی که در اعماق چاه ۲۰ متری در منطقه شهر ری گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان نجات یافت.

روز گذشته چاه کن جوانی که در اعماق چاه ۲۰ متری در منطقه شهر ری گرفتار شده بود با تلاش آتش نشانان نجات یافت.

به گزارش ایلنا پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیاتی ایستگاه ۹ و گروه امداد و نجات ۱۷ را ساعت ۸: ۳۶ صبح روز گذشته به شهر ری، محله حمزه آباد، خیابان گلستان چهارم شرقی اعزام کرد.

احمد زارع تیموری رئیس ایستگاه ۹۶ در مورد این حادثه گفت: در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی دو طبقه، یک نفر کارگر چاه کن در عمق ۲۰ متری چاه در حال کار بود که ناگهان بی‌هوش شد و قادر به خارج شدن از چاه نبود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از ایمن سازی محل حادثه، کارگاه نجات چاه را در دهانه چاه برپا کرده و با استفاده از تجهیزات دمنده مخصوص، اقدام به تهویه هوای داخل چاه کردند.

 تیموری تصریح کرد: نیروهای عملیاتی با استفاده از تجهیزات مخصوص کارگر ۲۷ ساله تبعه افغان که کاملاً بی‌هوش بود را از خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

زارع تیموری با اعلام اینکه علت حادثه از سوی کار‌شناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی و ارائه تذکرات ایمنی به مالک ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.

حادثه کارگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر