کد خبر: 390627 A

سخنگوی کارگران قم در گفت وگو با ایلنا:

ایلنا: سخنگوی کانون کارگران ساختمانی قم، گفت: کارگران حامی وزیر کار هستند و اجازه سوءاستفاده به تازه به قدرت رسیده ها نمی دهند.

عباس شیری با اعلام این مطلب در واکنش به طرح استیضاح علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس به ایلنا گفت: جامعه کارگری همانگونه که از بعضی تحرکات در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انتقاد دارد، در مواقع لازم نیز از وزیر پرتلاش حمایت می کند.

وی با بیان این که امیدواریم تازه به قدرت رسیده ها از جایگاه خود سوءاستفاده نکرده و بدانند که کارگران در کنار انتقادات خود، حامی وزیر کار نیز هستند، خاطرنشان کرد: فراموش نکنیم اتفاقاتی که در دولت گذشته بر سر اموال سازمان تامین اجتماعی آمد، چرا که این معضلات به حدی بود که این سازمان باید ورشکسته اعلام می شد اما حسن عملکرد دکتر ربیعی به عنوان وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی از انحلال بزرگترین سازمان ارائه دهنده خدمات به کارگران و دیگر افراد تحت پوشش تأمین اجتماعی جلوگیری کرد.

سخنگوی کانون کارگران ساختمانی قم گفت: بدون شک اگر عملکرد ربیعی به عنوان وزیر کار، تعاون، و رفاه اجتماعی در بازگرداندن سازمان تامین اجتماعی به مسیر اصلی فعالیت هایش نبود، امروز مدیریت حاکم در سازمان تامین اجتماعی در همان مسیری که دولت گذشته ایجاد شده بود حرکت می کرد و شاهد ورشکستگی آن بودیم.

کارگران و وزیرکار یازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر