کد خبر: 404765 A

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی اعلام کرد:

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان با مراجع قضائی همکاری کامل دارد و در این رابطه ٢٣ هزار و٣٢٣ مورد تعامل از سوی سازمان تامین اجتماعی با مراجع قضائی و شبه قضائی در سال گذشته انجام شده است.

به گزارش ایلنا، عبدالرحمن تاج الدین افزود: در سال جاری نیز تا پایان مرداد ماه ٥١٧٠ مورد ارتباط با نهادهای قضائی کشور ایجاد شده است.

وی اظهار داشت: در سال ٩٣ نیز ٢٣ هزار و ٢٩٨ مورد ارتباط با مراکز قضائی کشور انجام شده است.

تاج الدین گفت: از سال ٩٢ تاپایان مردادماه سال جاری ٣٥ بار شورای حقوقی تامین اجتماعی به منظور پاسخگویی به مسائل و موضوعات کلان سازمانی تشکیل شده است.

وی اعلام کرد: در سال گذشته ١٢٠ مورد اظهارنظر در خصوص پیش نویس بخشنامه ها و دستورالعمل های اداری تامین اجتماعی از لحاظ انطباق با قوانین از دفتر قوانین سازمان اخذ شده است.

معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، تعداد لوایح و طرح های مرتبط با این سازمان که در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در سال گذشته مطرح شده اند را ٢٢ مورد اعلام کرد و افزود: در مجموع از سال ٩٢ تا پایان مردادماه سال جاری، ٦٧ طرح و لایحه مرتبط با این سازمان در کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی مطرح شده است.

تاج الدین اظهار داشت: ٣٤٠ مرتبه واحد امور مجلس تامین اجتماعی در جلسات کمیسیون های مجلس و دولت که موضوعات مرتبط با این سازمان را بررسی می کردند شرکت و گزارش جلسات را به سازمان و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه کرده است.

کارگران و سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر