کد خبر: 404898 A

در اعتراض به بستن مسیر اصلی تردد؛

جمعی از کارگران صنف حمل و نقل خرده بار در خیابان شوش تهران، پیش از ظهر امروز در اعتراض به آنچه که مسدود شدن مسیر تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین حامل بار عنوان می‌شود، تجمعی صنفی برگزار کردند.

به گزارش ایلنا کارگرانی که در تجمع امروز حضور داشتند، افزودند: در کل نزدیک به چهار هزار نفر هستیم که روزانه از طریق حمل و جابه‌جایی بار کسبه محلی، تخلیه و بارگیری ماشین‌های حامل بار کسب درآمد می‌کنیم.

این کارگران افزودند: از قرار معلوم به واسطه اجرای عملیات تعریض قسمتی از خیابان شوش در محدوده خیابان بعثت، عبور و مرور خودروهای سنگین و نمیه سنگین حامل بار برای مدت سه روز آینده متوقف خواهد شد و از آنجایی که این اتفاق تاثیر مستقیم بر معاش روزانه آنها دارد، نسبت به این مشئله معترضند.

برپایه این اظهارات این تجمع از ساعت 9 صبح آغاز و تا حوالی ظهر ادامه داشت و در حدود 400 کارگر در آن خواستار تعبیه‌ یک مسیر جایگزین موقت برای عبور و مرور خودروهای حامل بار شده‌اند.

معترضان می‌گویند: از سوی راهنمایی و رانندگی مسیر اصلی تردد خوروهای سنگین و نیمه سنگین بسته شده است واگرچه عنوان می شود که این انسداد موقتی و برای مدت سه روز است اما در عین حال هیچ تضمینی وجود ندارد که پس از خاتمه مدت زمان تعیین شده امکان تردد خودروها دوباره محیا شود.

کارگران صنف حمل و نقل خرده بار همچنین تاکید کردند که اختلال در تردد خوروهایشان در این مسیر به معیشت 4 هزار نفر آسیب وارد می‌کند و خسارات جبران ناپذیری را به آنها وارد می‌کند.

کارگران حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر