کد خبر: 410951 A

ایلنا: میزان سوختگی یکی از مصدومان حادثه صبح دیروز (24 شهریور) در ایستگاه تقلیل فشار پتروشیمی مبین در منطقه ویژه پارس جنوبی؛ 60 درصد است.

به گزارش منابع کارگری ایلنا از عسلویه، میزان سوختگی یکی از مصدومان حادثه صبح دیروز (24 شهریور) در ایستگاه تقلیل فشار پتروشیمی مبین در منطقه ویژه پارس جنوبی 60 درصد است.

بنا بر این اظهارات، مداوا برای این مصدوم که به دلیل سوختگی بالا به بیمارستان سوختگی امیرالمؤمنین در شهرک صدرای شیراز بستری شده؛ هنوز ادامه دارد.

به گزارش منابع کارگری ایلنا، مصدوم منتقل شده به بیمارستان سوختگی امیرالمؤمنین  32 ساله بوده و دچار سوختگی عمیق و سطحی شده است.

همچنین 2 نفر از مصدومان این حادثه به بیمارستان نبی اکرم عسلویه منتقل و به صورت سرپایی مداوا شدند و دیگر مصدوم نیز که به بیمارستان توحید در شهرستان جم منتقل شده بود؛ به صورت سرپایی مداوا و مرخص شد.

انفجار در ایستگاه تقلیل فشار پتروشیمی مبین زمانی رخ داد که کارگران در حال تمیزکاری فیلتر در ایستگاه تقلیل فشار بودند و بنا به اعلام شرکت ملی صنایع پتروشیمی، این حادثه منجر به تعطیلی تمامی واحدهای پتروشیمی فازهای یک و دو عسلویه شد.

بیمارستان پارس جنوبی پتروشیمی سلامت حادثه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر