کد خبر: 414199 A

توسط مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی انجام می شود؛

ایلنا: مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی همایش ملی «صندوق‌های بازنشستگی، تنگناها و راهکارها» را با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در آبان ماه سال جاری برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی، اعلام داشت: گروه محاسبات بیمه ای این مؤسسه در نظر دارد همایش ملی «صندوق‌های بازنشستگی، تنگناها و راهکارها» را با همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان بازنشستگی کشوری و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در آبان ماه سال جاری برگزار نماید.

گفتنی است؛ این همایش مانند دیگر رویدادهای برگزار شده توسط مؤسسه، اهداف مختلفی را دنبال می‌کند و مهمترین هدف آن شناسایی چالش‌هایی است که باید قبل از تبدیل شدن به بحران، واکاوی شده تا براساس آن‌ راهکارهای متناسب طراحی شوند.

در این همایش با دعوت از متخصصین این حوزه و دست‌اندرکاران داخلی و خارجی در قالب نشست‌ها و مقالات سعی در واکاوی مشکلات صندوق‌ها، راه حل‌های برون‌رفت از بحران و ضرورت بازنگری در سیاستگذاری در نظام بازنشستگی خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ برگزاری این همایش می‌تواند به آگاهی و توسعه علمی این مقوله در بدنه‌ اجرایی و دانشگاه‌ها و پاسخ‌دهی به تصمیم‌سازان و تصمیم‌گیران در این حوزه کمک بسیار نماید.

محورهای این همایش شامل اقتصاد کلان و صندوق‌های بازنشستگی، حکمرانی و نظارت، مباحث آکچوئری و بیمه‌ای و  سرمایه‌گذاری و صندوق‌های بازنشستگی است.

شرکت کنندگان در این همایش می‌توانند چکیده مقالات خود را تا ١٤ مهرماه ٩٥ به نشانی web.call @ ssor.ir ارسال نمایند.

گفتنی است دبیرخانه همایش در محل موسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی مستقر است و زمان نهایی برای ارسال متن کامل مقاله ٢٥  مهرماه در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٨٨٧٥٣٢٤٥ داخلی ٢١٨ تماس حاصل نمایند.

کارگران و سازمان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر