کد خبر: 416634 A

صبح امروز انجام شد:

ایلنا: جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خوزستان امروز مقابل ساختمان این نهاد دولتی در اهواز تجمع کردند.

به گزارش ایلنا، جمعی از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری سال 91 استان خوزستان امروز(سه شنبه 13 مهر ماه)  مقابل ساختمان این نهاد دولتی در اهواز تجمع کردند.

یکی از قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری اهواز به ایلنا گفت: بعد از گذشت  حدود 4سال از زمان بر گزاری آزمون استخدامی استانداری خوزستان، هنوز وضعیت اشتغال 200 نفر از قبول شدگان این آزمون در استانداری اهواز مشخص نیست.

او در شریح جزئیات این خبر گفت: استانداری خوزستان در اسفند ماه سال 91 آزمونی را برای اشتغال200نفر بر گزار کرد که در ‌‌نهایت این 200 نفر پس از طی مراحل مصاحبه و تکمیل مدارک  ودریافت کد استخدامی در رشته  مختلف جذب شدند.

او افزود: مسئولان استانداری خوزستان بعد از اعلام اسامی پذیرفته شدگان، وعده دادند که طی چند ماه آینده در استانداری وفرمانداری های تابعه شاغل می شوند، اما بعد از گذشت چهار سال  این وعده هنوز محقق نشده و هنوز این 200 نفر که نیازمند شغل برای تامین معاش هستند، استخدام نشده‌اند.

او گفت: استانداری خوزستان برای جذب این تعداد نیروی انسانی همکاری ندارد و می گوید  سازمان برنامه بودجه برای جذب این تعداد نیرو تامین اعتبار نکرده  واین بلاتکلیفی کماکان ادامه خواهد داشت.

کارگران خوزستان پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر