کد خبر: 452882 A

مدیرکل تامین اجتماعی اصفهان:

مدیرکل تأمین‌اجتماعی اصفهان اجرایی شدن طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب را موجب خروج کارگاه‌ها از بحران اقتصادی دانست.

به گزارش ایلنا، «علی اصغر دادخواه» افزود: ٣ میلیون و ٣٠٠ هزار بیمه‌شده و ١١٠ هزار کارگاه تحت پوشش اداره‌کل اصفهان است که از این تعداد حدود ٩ هزار کارگاه صنعتی بوده و سایر آنها اصناف و بیمه‌شدگان خاص هستند.

وی ادامه داد: از همان ابتدای طرح بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان، اطلاع‌رسانی‌های لازم از طریق مکاتبه با فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، ائمه جمعه و جماعت و همچنین اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن، استانداری و سایر مراکز مرتبط انجام شد و علاوه بر آن از مطبوعات محلی و صداو سیما برای اطلاع‌رسانی استفاده شد. نصب بیلبورد و بنر نیز از دیگر اقدامات اطلاع‌رسانی در این زمینه بوده است.

دادخواه گفت: در ابلاغیه جدید، واحدهای خدماتی نیز اضافه شد که گروه بسیاری از کارفرمایان را دربرمی‌گیرد و پیش‌بینی می‌شود که با استقبال گسترده‌ای روبه‌رو خواهیم شد و در بخش مطالبات معوق سازمان وصولی چشمگیری محقق خواهد شد.

وی افزود: اداره‌کل تامین اجتماعی اصفهان حدود ٧٠٠ میلیارد تومان بدهی معوقه دارد که ٢٠ درصد آن مربوط به بخش دولتی و ٨٠ درصد متعلق به بخش خصوصی است و با توجه به اطلاع‌رسانی‌های لازم در ٤٣ شعبه تأمین‌اجتماعی اصفهان طی دو ماه پایانی سال با استقبال خوبی مواجه خواهیم شد.

کارگران و سازمان تامین اجتماعی ،بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر