کد خبر: 452894 A

مدیرکل کار استان تهران:

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران می‌گوید تاکنون 1100 نفر از کارگران و کسبه ساختمان پلاسکو برای ثبت نام مقرری بیمه بیکاری به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه کرده‌اند.

«حاتم شاکرمی» مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: تاکنون 1100 نفر از کارگران و کسبه ساختمان پلاسکو برای ثبت نام مقرری بیمه بیکاری به اداره کار جنوب غرب تهران مراجعه کرده‌اند که از این تعداد 700 نفر دارای بیمه اجباری، 252 نفر فاقد بیمه و 141 نفر داری بیمه اختیاری هستند.

شاکرمی با بیان اینکه ثبت نام از سانحه دیدگان برای دریافت مقرری بیکاری  تا پایان هفته ادامه دارد، گفت: اداره کار جنوب غرب تهران تا پایان این هفته به صورت متمرکز ثبت نام براری دریافت مقرری بیکاری را ادامه می‌دهد و پس از آن ضمن ثبت نام از سانحه دیدگان  روال کار به صورت عادی از سر گرفته می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران با اشاره به مصوبه هیات دولت برای پرداخت مقرری بیکاری به بیمه شدگان اختیاری و شاغلان فاقد بیمه تامین اجتماعی ساختمان پلاسکو ، گفت: بر این اساس به مدت 4 ماه به این دسته از کارگران بیمه بیکاری پرداخته می‌شود.

آتش سوزی پلاسکو کارگران پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر