کد خبر: 456837 A

صبح امروز رخ داد؛

صبح امروز تعدادی از کسبه و مغازه‌داران کنگان، در اعتراض به بدحسابی یک شرکت پیمانکاری مقابل فاز 19 پارس جنوبی تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز (نوزدهم بهمن)،  حدود 80 نفر از کاسبان و مغازه داران شهر کنگان مقابل ورودی فاز 19 پارس جنوبی تجمع کردند. این تجمع کنندگان خواستار وصول بدهی های خود از یک شرکت پیمانکاری شدند.

این کسبه با در دست داشتن پلاکاردهایی از مسئولان شهرستان کنگان درخواست نمودند که در احقاق حق خود از این شرکت با آنان همکاری کنند .

از قرار معلوم،  یکی از شرکت های پیمانکاری طرف قرار داد با کارفرمای فاز 19، از حدود یک سال و نیم پیش از پرداخت وجوه اقلام و خدماتی که از کاسبان کنگان خریداری کرده، خودداری نموده است .

این کسبه حدود دو هفته پیش نیز در همین رابطه تجمع اعتراضی برگزار کردند که تا کنون کسی پاسخگوی آنها نبوده‌است.

یکی از تجمع کنندگان می‌گوید:  از مسئولین انتظار داشتیم که با حضور و حمایت خود از زحمتکشان و بازاریان کنگان آنان را در دریافت طلب خود از این شرکت پیمانکاری یاری کنند.

22

یکی دیگر از بازاریان حاضر در تجمع گفت: در خاتمه تجمع قبلی، مسئولین ذیربط در جلسه شورای تأمین شهرستان، طی تعهدی شفاهی به بازاریان کنگان ، قول پیگیری و رسیدگی به مطالبات آنان را داده و اظهار داشته است که چنانچه مصوبه اجرایی نشود، با شرکت خاطی بر خورد جدى قضائى خواهد شد .

او می افزاید: با گذشت حدود دو هفته،  با این تجمع مجدد خواستار اجرایی شدن مصوبه شورای تامین شهرستان هستیم.

 

کارگران پارس جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر