کد خبر: 491200 A

دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران:

حسین حبیبی با بیان این که در سالهای گذشته، کارگران مظلوم واقع شده‌اند؛ گفت: هم در انتخابات شرکت می‌کنیم و هم پس از آن وظیفه داریم که عملکرد مسئولان را رصد کنیم.

حسین حبیبی (دبیر کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار استان تهران) در گفتو با خبرنگار ایلنا در ارتباط با حضور در انتخابات گفت: کارگران و تشکل‌های آنها بایستی مطالبه‌گری را سرلوحه عملکرد خود قرار دهند و  برای رسیدن به خواسته‌های خود از این راه عدول نکنند.

وی افزود: واقعیت این است که کارگران، ستون فقرات کشور هستند و بایستی در معادلات سیاسی و اقتصادی، در نظر گرفته شودند؛ این مستلزم آن است که خودشان هم در صحنه‌ها حضور داشته باشند و عقب نکشند.

این فعال صنفی با بیان این که در انتخابات شرکت می‌کنیم و دست روی دست نمی‌گذاریم؛ افزود: بیان دردهای کارگران یک رنج‌نامه است؛ با این وجود مطالبه‌گری را رها نمی‌کنیم و به میدان می‌آییم.

حبیبی در پایان گفت:  از کارگران استدعا می‌کنم فقط به رای دادن اکتفا نکنند؛ بلکه پس از آن، هر کس که به قدرت رسید، فرقی نمی‌کند، مسئولان را  نظارت ورصد کنند و  عملکردشان را ارزیابی کنند تا  انحرافی صورت نگیرد و در مسیر درست حرکت کنند .

 

کارگران و انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر