کد خبر: 493183 A

شورای اسلامی کار پلی‌اکریل خطاب به معاون اول رئیس جمهور:

شورای اسلامی کار شرکت پلی‌اکریل اصفهان در نامه‌ای به اسحاق جهانگیری، آخرین وضعیت این کارخانه را تشریح کرده‌است در آن هم به پرداخت نشدن تسهیلات مصوب دولت اشاره شده و هم از چشم‌انتظاری کارگران این کارخانه سخن گفته شده‌است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، شورای اسلامی کار شرکت پلی‌اکریل اصفهان در نامه‌ای به اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری، آخرین وضعیت این کارخانه را تشریح کرده و به برخی ابهامات در ارتباط با این شرکت پاسخ گفته‌است.

متن این نامه به شرح زیر است:

 عطف به نامه وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شماره ۳۳۸۹۷ مورخ ۲۷/۲/۹۶ در خصوص آخرین وضعیت شرکت پلی اکریل اصفهان به استحضار می‌رساند از حدو ۲۰۰۰ نفر پرسنل شرکت پلی اکریل نزدیک به ۱۳۰۰ نفر به بیمه بیکاری معرفی شده و مابقی در کارخانه مشغول تعمیرات و بازسازی کارخانه جهت راه اندازی مجدد هستند. با تلاش و پیگیری مقامات استان خوشبختانه مقرری بیمه بیکاری همکاران در کوتاه ترین زمان ممکن برقرار و دو ماه فروردین و اردیبهشت پرداخت شد.

اما متاسفانه در خصوص مطالبات کارگران که از مرداد تا اسفند ۹۵ پرداخت نگردیده اقدامی انجام نشده و پرسنل شرکت هنوز چشم انتظار کمک دولت در این زمینه هستند.

همچنین ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات مصوب دولت برای راه‌اندازی کارخانه هنوز پرداخت نشده ودرگیر بروکراسی‌های اداری کشور گردیده و نیاز به پیگیری و دستورات جنابعالی دارد.

کارگران پلی اکریل اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر