کد خبر: 495594 A

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی؛

مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی گفت: دبیرخانه و هیئت اجرایی دومین جشنواره عکس سلفی کارگر مهلت ارسال آثار را به جشنواره عکس سلفی کارگر، تلاش، زندگی ، تا ١٠ تیرماه سالجاری تمدید کرد.

به گزارش ایلنا، امیر عباس تقی‌پور مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، ضمن قدردانی  از هنرمندان و علاقه مندانی که تا به امروز آثار خود را به این جشنواره ارسال کرده‌اند، گفت: دبیرخانه و هیئت اجرایی جشنواره، در پی استقبال علاقمندان و درخواست آنها، مهلت ارسال آثار را به جشنواره عکس سلفی کارگر، تلاش، زندگی ، تا ١٠ تیرماه سالجاری تمدید کرد.

تقی پور هدف از برگزاری این جشنواره را ارج نهادن به تلاش های شبانه روزی کارگران عزیز در بخش های مختلف صنعتی، تولیدی، معدنی، کشاورزی و خدماتی به منظور ارتقای انگیزه های کاری، انعکاس و ماندگار کردن صحنه های جذاب و تاثیرگزار عرصه های مختلف زندگی شغلی و ایجاد فضای پر نشاط و خلاقانه در فضای غیر رسمی سازمانی به منظور تحرک و پویایی در محیط کاری و نیل سریع تر به اهداف سازمانی عنوان کرد و افزود: علاقمندان می بایست آثار خود را حداکثر تا پایان وقت اداری دهم تیرماه ١٣٩٦ به پست الکترونیکی دبیرخانه جشنواره photo@tamin.ir  ارسال نمایند.

مشاور مدیرعامل و مدیرکل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی در خصوص شرایط آثار ارسالی این جشنواره تصریح کرد: علاقمندان می بایست طبق موضوع های اعلام شده (١- کارگر و محیط کار، ٢- کارگر و مطالعه، ٣- کارگر و فعالیت هنری، ٤- سفرۀکارگری، ٥- سفر یا ماموریت اداری، ٦- سلفی با اعضای خانواده، ٧- جمع دوستانه و شاد ) عکس های خود را به ثبت برسانند.

همچنین هر عکاس می‌تواند ٣ قطعه عکس شماره گذاری شده به همراه فایل word از اطلاعات شخصی شامل: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و موبایل، آدرس پستی، پست الکترونیک و ذکر موقعیت مکانی عکس را به آدرس پست الکترونیک photo@tamin.ir ارسال نماید.

یادآور می شود،به عکس اول لوح یادبود جشنواره و ٢ سکه تمام بهار آزادی و به نفر دوم و سوم نیز به به ترتیب لوح یادبود به همراه ٥/١ و ١ سکه تمام بهار آزای اهدا و به ١٥ نفر  از هنرمندانی که آثارشان پس از داوری پذیرفته شده مبلغ ٢،٠٠٠،٠٠٠ ریال بعنوان حق التصویر تقدیم می شود.

علاقمندان جهت مشاهده جزئیات فراخوان و کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.tamin.ir و صورت لزوم می توانند با شماره های تلفن ٦٤٥٠٣١٧٦، ٦٦٥٩٦٦٢١ و یا شماره ٨٨٦٦٥٧٢٦ تماس حاصل نمایند.

روابط عمومی سازمان کشاورزی جشنواره عکس ارسال آثار مهلت ارسال آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر