کد خبر: 498281 A

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی حوادث تروریستی کوردلانه بدخواهان مردم و نظام و عاملین استکبار در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را محکوم و شهادت جمعی از هموطنان در این حوادث را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در پیامی حوادث تروریستی کوردلانه بدخواهان مردم و نظام و عاملین استکبار در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مجلس شورای اسلامی را محکوم و شهادت جمعی از هموطنان در این حوادث را تسلیت گفت.

در پیام سید تقی نوربخش آمده است: ایران اسلامی با عزت٬ مستقل و مقتدر خوار چشم استکبار جهانی است و آنان با توسل به پلیدترین روشهای جنایات بشری، تصور ایجاد ناامنی در این کشور را دارند اما غافل از اینکه جمهوری اسلامی ایران با زعامت مقام معظم رهبری٬ وحدت و یکپارچگی مردم و اقتدار نیروهای نظامی رو به جلو حرکت می کند و  چنین حوادثی، خللی در رسیدن به آرمان های انقلابی ایجاد نمی کند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ سازمان تامین اجتماعی٬ ضمن همدردی  با بازماندگان شهدای این حملات و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان ،این حادثه تاسف انگیز  تروریستی را به مقام معظم رهبری و ملت شهید پرور ایران تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم.

استکبار حرم مطهر حضرت امام خمینی سازمان تامین اجتماعی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر