کد خبر: 501755 A

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:

حسن صادقی می‌گوید: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده که چرا این سازمان همواره در این موضوع که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟

«حسن صادقی» رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری کشور در گفتگو با ایلنا، اظهار داشت: عدم واریزی مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه بازنشستگان تامین اجتماعی این پرسش را ایجاد کرده است که چرا این سازمان همواره در این موضوع  که معیشت ۳ میلیون نفر به آن گره خورده است از خود تعلل نشان می‌دهد؟

وی با بیان اینکه این استدلال که کمبود منابع موجب عدم واریز، مطالبات فرودین ماه شده، غیروارد و مبین نبودن یک نگاه غیرتخصصی در حوزه مطالبات بازنشستگان است، افزود: سازمان تامین اجتماعی در ردیف بودجه سالانه‌اش موضوع افزایش حقوق و درصد این افزایش را با مقدار تلورانس می‌بیند و سپس بودجه را تنظیم می‌کند حال چگونه است که علیرغم پیش‌بینی بودجه بگوییم کسری منابع داریم.

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری با تاکید بر اینکه ۳ میلیون بازنشسته سازمان تامین اجتماعی، به قول مدیریت این سازمان اعتماد کرده‌اند، تصریح کرد: در چند ماه پایانی کار هیأت مدیره فعلی به هیچ وجه نباید شاهد بدقولی در این رابطه باشیم.

وی افزود: گرچه باز نگاه مدیریتی سازمان همان نگاه شروع به کار است اما ظاهراً دست‌هایی در تلاش است تا بدقولی و بدعهدی را نسبت به تعهدات سازمان در قبال بازنشستگان عملیاتی کند تا این نگاه را تغییر دهد.

بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر