کد خبر: 518115 A

با صدور بیانیه‌ای؛

تشکل‌های کارگری و کانون‌های بازنشستگی استان مازندران با صدور بیانیه‌ای خطاب به رئیس جمهوری بار دیگر خواهان انتصاب «علی ربیعی» در سمت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دوازدهم شدند.

به گزارش ایلنا، تشکل‌های کارگری و کانون‌های بازنشستگی استان مازندران با صدور بیانیه‌ای خطاب به «حسن روحانی» بار دیگر خواهان انتصاب «علی ربیعی» در سمت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت دوازدهم شدند.

در ابتدای این بیانیه با اشاره به حمایت‌های کارگران و بازنشستگان استان مازندران از حسن روحانی در انتخابات دوره‌های یازدهم و دوازدهم ریاست جمهوری تاکید شده است: طبعا در چنین وضعی آنچه گفته و خواسته می‌شود نه از سرمنفعت و سودجویی بلکه از سر خیرخواهی و تسهیل در روند کار و امور می‌باشد.

امضاکنندگان این بیانیه سپس با اشاره به محدودیت‌هایی که برای حضور کارگران در کابینه دولت وجود داشت، آورده‌اند: با این وجود یک نماینده و فرد بصیر و آشنا که سال‌ها ذائقه او طعم تلخ همهٔ سختی‌ها و مشکلات کار تولید را به صورت مستقیم چشیده و در رفع مشکلات خود، صاحب اندیشه و نظر است، یعنی جناب دکتر علی ربیعی در کابینه باید حضور داشته باشد.

در ادامه این بیانیه حضور علی ربیعی در کابینه دولت یازدهم به عنوان یکی از اساسی‌ترین دلایل عدم گسست میان کارگران و دولت ذکر شده است.

در عین حال نگرانی از سلطه بر منابع زیر مجموعه‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در این بیانیه همچنان به چشم می‌خورد: یکی از دلایل غرض‌ورزی جریان‌های سیاسی برای بدست گرفتن امور این وزارتخانه تکرار سلطه بر منابع زیر مجموعه‌های آن از جمله سازمان تامین اجتماعی است.

نویسنگان این بیانیه سپس با اشاره به گام‌های وزیر تعاون، کارو رفاه اجتماعی در مقابله با دست‌اندازی‌ها، تخریب‌ها و بدگویی‌های صورت گرفته به وی را «طبیعی» دانسته‌اند.

آنها در پایان بیانیه خود خطاب به رئیس‌جمهوری، آورده‌اند: صدالبته با در نظر گرفتن ضرورت قیاس کاندیداهای احتمالی رصد شده برای این وزارتخانه که از گوشه و کنار برایتان تعرفه شده‌اند و ایضا با پشتوانه کارکرد مستقیم در حمایت قاطع از جنابعالی در غالب ستادهای مردمی کارگری و بازنشستگی تبلیغات انتخاباتی به این امید که نگاه شما در توجه به تشکلات، نهادهای کارگری و بازنشستگی می‌باشد با اعلام حمایت قاطع و بدون هرگونه شک و تردید از آقای دکتر علی ربیعی، از محضر جنابعالی تقاضای معرفی آن مرد بزرگ برای ادامه تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را داریم.

1

2

3

کارگران استان مازندران کارگران و دولت دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر