کد خبر: 520697 A

قائم مقام دبیرکل کانون عالی کارفرمایان؛

قائم مقام دبیرکل کانون عالی کارفرمایان می‌گوید: کارفرمایان مشکلات امنیت شغلی کارگران را درک می‌کنند و برای همین خواهان بهبود وضعیت سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات تولید هستد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، «مرتضی رجبی» قائم مقام دبیرکل کانون عالی کارفرمایان در نشست امنیت شغلی و امنیت سرمایه‌گذاری و تولید گفت: کارفرمایان مشکلات امنیت شغلی کارگران را درک می‌کنند و برای همین خواهان بهبود وضعیت سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات تولید هستد.

وی در ادامه با بیان اینکه کارگران انتظار دارند که مشکلاتشان توسط کارفرمایان حل شود، گفت: این نزدیکی کارگران و کافرما رابطه‌ای ناگسستنی است و غم کارگر به گونه‌ای غم کارفرما نیز محسوب می‌شود. در نتیجه هر فرآیندی که به یک طرف ضربه وارد کند طرف دیگر را نیز متضرر می‌سازد.

قائم مقام دبیرکل کانون عالی کارفرمایان در ادامه با بیان اینکه رفع مشکلات تولید مستمر نیازمند توجه و یک وفاق ملی است، تشریح کرد: از این رو از تشکل‌های کارگری و نمایندگان آن‌ها می‌خواهیم که به یاری کارفرمایان بیایند تا مشکلات تولید با یک همفکری جمعی برطرف شود. البته در دولت دوازدهم این همفکری و همسویی تقویت شده بود.

وی افزود: اگر شرکای اجتماعی برای توسعه توان خود توانمند نشوند مشکلات به آسانی برطرف نخواهد شد از این رو ضمن قدردانی از تلاش‌های وزارت کار خواهان مشارکت دادن هرچه بیشتر تشکل‌ها در امور مربوطه هست.

رجبی در پایان گفت: وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی در چهار سال گذشته با دلسوزی و درک این شرایط تا حدود زیادی موفق عمل نمود.

کارگران و دولت یازدهم کارگران و دولت دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر