کد خبر: 520726 A

در نشست مشترک هیات اجرایی و شورای مرکزی خانه کارگر؛

نشست مشترک شورای مرکزی و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر به منظور بررسی آخرین تحولات در حوزه کارگری و اتخاذ تصمیمات اجرایی حول محورهای مورد بحث صبح امروز برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در نشست مشترک شورای مرکزی و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر که در سالن جلسات خبرگزاری کار ایران برگزار شد، علیرضا محجوب (دبیرکل خانه کارگر)، به ارائه گزارشی از رویدادهای دو هفته اخیر در حوزه‌های مختلف کارگری، سیاسی و اقتصادی پرداخت و سپس چند پیشنهاد واحدهای مختلف اجرایی خانه کارگر به تصویب حاضران رسید.

در ادامه علی ربیعی (عضو شورای مرکزی خانه کارگر) به تشریح آخرین اقدامات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه روابط کار پرداخت و با اشاره به کنفرانس امروز با عنوان «امنیت شغلی، سرمایه‌گذاری و تولید» از کلیه اعضای هیات‌ اجرایی و دبیران اجرایی خانه کارگر خواست که نقش فعال‌تری در این حوزه به منظور رسیدن به وحدت نظر و تعامل بیشتر میان شرکای اجتماعی ایفا کنند.

در این نشست همچنین حسن صادقی (معاون امور استان‌های خانه کارگر) گزارش مکتوبی از اعلام حمایت‌های تشکل‌های سراسری و استانی کارگری از استمرار وزارت علی ربیعی به سمع و نظر حاضران رساند که اعضای جلسه ضمن تاکید بر حمایت قاطع از وزارت علی ربیعی مقرر نمودند؛ کلیه مساعی و ظرفیت‌ها با محوریت آقای محجوب در این خصوص به کار گرفته شود.

58

نشست مشترک شورای مرکزی و اعضای هیات اجرایی خانه کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر