کد خبر: 521489 A

مدیرعامل شرکت‌های تعاونی مرزنشینان سیستان و بلوچستان:

مدیرعامل شرکت‌های تعاونی مرزنشینان سیستان و بلوچستان می‌گوید: شخص وزیر و دیگر مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به سیستان و بلوچستان مشکلات مرزنشینان را از نزدیک بررسی کردند.

عبدالله بدیچی (مدیرعامل شرکت‌های تعاونی مرزنشینان سیستان و بلوچستان) به خبرنگار ایلنا گفت: تعاونی‌های مرزنشینان در حالی کار خود را با دولت تدبیر و امید آغاز کرد که مشکلات بسیاری را در هشت سال دولت خدمتگزار به خود دیده بود.

او ادامه داد: در این میان شخص وزیر کار و دیگر مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با سفر به سیستان و بلوچستان مشکلات مرزنشینان را از نزدیک بررسی کردند.

وی افزود: ربیعی دو بار و معاونین او هم چندین بار به مناطق مرزی استان سفر کرده‌اند و در این بازدیدها ما توانستیم خواسته‌های خود را مستقیما به او منتقل کنیم که این سبب شد تا به بهبود وضعیت امیدوارتر باشیم.

بدیچی با اشاره به عملکرد دیگر بخش‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گذاردن یک مدیر بومی در اداره کل استان را می‌توان یکی از بهترین انتخاب‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دانست. یک مدیر بومی وضعیت و مشکلات مردم را به خوبی می‌شناسد و این شناخت روند کار را سرعت خواهد داد.

این فعال اقتصادی در همین رابطه افزود: برای اولین بار اختیارات تعاونی‌های مرزنشینان را به بخش خصوصی واگذار شد که باعث امیدواری این قشر شد.

کارگران سیستان و بلوچستان مرزنشینان سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر