کد خبر: 522461 A

مدیرکل اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خبر داد؛

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشور از پرداخت وام ضروری ۳ میلیون تومانی سال ۹۵ به تمامی ۲۵۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری متقاضی خبر داد.

به گزارش ایلنا، عباس رشیدی (مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشور) اظهار داشت: با پرداخت دهمین مرحله از مراحل وام ضروری ۳ میلیون تومانی به بازنشستگان کشوری، تمام ۲۵۰ هزار نفر متقاضی، این تسهیلات را دریافت کردند.

رشیدی با بیان اینکه بیش از ۴۱۰ هزار نفر از بازنشستگان کشوری، متقاضی وام ضروری سال ۹۵ بودند، گفت: با توجه به اعتبار این وام که ۷۵۰ میلیارد تومان از سوی بانک صادرات ایران تعیین شده بود، ۲۵۰ هزار نفر به صورت قرعه کشی و با در نظر گرفتن اولویت بازنشستگانی که از این تسهیلات استفاد نکرده بودند، مشخص و طی ۱۰ مرحله تمام این عزیزان موفق به دریافت وام شدند.

وی قرض الحسنه بودن این تسهیلات و محدودیت‌های اعتباری بانک را دلیل مرحله بندی شدن پرداخت وام عنوان کرد و افزود: پرداخت این تسهیلات از دی ماه سال گذشته آغاز شد و مرداد ماه امسال با همکاری بانک عامل، پرداخت وام به تمامی ۲۵۰ هزار نفر بازنشسته کشوری متقاضی، به پایان رسید.

قرار است، با همکاری بانک صادرات ایران، ارائه تسهیلات وام قرض الحسنه به بازنشستگان کشوری برای سال ۹۶ نیز با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد تومان، به ارزش ۴ میلیون تومان، به ۳۰۰ هزار متقاضی پرداخت شود.

کارمندان بازنشسته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر