کد خبر: 536156 A

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری:

رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری معتقد است امروز شرایط سخت و دشواری برای تامین اجتماعی به ویژه اموال این سازمان است و نگاه سوئی به اموال این سازمان وجود دارد و ما باید حساس‌تر و تیزبینانه‌تر به این اموال نگاه کنیم و همه اوضاع سازمان را رصد کنیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن صادقی (رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری) که صبح امروز به عنوان یکی سخنرانان مراسم پیاده‌روی بازنشستگان و مستمری بگیران در پارک ولایت تهران حضور داشت، گفت: استمرار فعالیت نوربخش در مقام مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی می‌تواند در پیشبرد برنامه‌های این سازمان تاثیرگذار باشد.

وی ادامه داد: امروز شرایط سخت و دشواری برای تامین اجتماعی به ویژه اموال این سازمان است و نگاه سوئی به اموال این سازمان وجود دارد و ما باید حساس‌تر و تیزبینانه‌تر به این اموال نگاه کنیم و همه اوضاع سازمان را رصد کنیم.

وی اضافه کرد: نغمه‌هایی به گوش می‌رسد که دلخراش است و اینکه می‌گویند همه منابع تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت به کار گرفته شود؛ حرف خلاف قانون و بی‌اساس است.

صادقی خاطرنشان کرد: اینکه می‌گویند تامین اجتماعی در طرح تحول سلامت کمک نکرده است درست نیست؛ گفت: در مجموع ٩ هزار و ٣٠٠ میلیارد تومان به صورت مستقیم به طرح تحول سلامت کمک شده است و هشت هزار و ٢٠٠ میلیارد تومان نیز در مراکز درمانی این سازمان خدمات ارائه شده است. چگونه می‌گویند تامین اجتماعی به این طرح کمک نمی‌کند؟

وی افزود: اگر امروز حوزه اقتصادی تامین اجتماعی دچار فعل و انفعلالاتی شده و البته از نظر ما این حوزه هنوز هم در شرایط خوبی قرار دارد؛ به خاطر دست‌اندازی به تامین اجتماعی در دولت‌های پیشین بوده است.

صادقی اظهار کرد: اگر در مقابل دست‌اندازی به تامین اجتماعی قرار نگیریم، بعدها برای دریافت حقوق‌مان با مشکل مواجه می‌شویم.

کارگران بازنشسته کارگران و سازمان تامین اجتماعی کارگران و دولت دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر