کد خبر: 537689 A

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری:

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری می گوید پیکر «غلام عباس توکلی» پیمانکار ۵۵ ساله تونل چری کوهرنگ که عصر روز گذشته (سه شنبه/۲۸ شهریور) ریزش کرده بود از زیر آوار خارج شده است.

«رضا ظاهری» در گفت‌وگو با ایلنا درباره حادثه عصر روز گذشته تونل چری کوهرنگ و تلفات انسانی ریزش آن گفت: ساعت ۲ شب پیکر «غلام عباس توکلی» پیمانکار ۵۵ ساله تونل چری کوهرنگ از زیر آوار خارج شد چرا که به علت حجم بالای آوار دسترسی به وی بسیار دشوار شده بود. اما در نهایت با کمک بیل و لودر پیکر وی را خارج کردیم و تحویل ماشین شهرداری دادیم.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری افزود: در مجموع به همراه پیمانکار تونل، سه نفر جان باختند و پنج نفر مصدوم شدند که آنها را به بیمارستان منتقل کرده اند که به نظر نمی رسد مشکل جدی از این بابت داشته باشند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه شب گذشته کمیته بحران استانداری در این‌باره تشکیل جلسه داد بود، افزود: مقام‌های ارشد استان و سازمان‌های امداد و نجات در این جلسه حضور داشتند تا اقدامات عاجلی صورت پذیرد.

 

حوادث کار کارگران چهار محال و بختیاری کوهرنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر