کد خبر: 553861 A

درحالی که در روزهای پایانی هفته جاری، بخشی از معوقات مزدی شماری از کارگران پیمانکاری در فاز 22 و 24 پارس جنوبی پرداخت شد؛ شماری از کارگران پیمانکاری فاز 13 معطل مطالبات خود هستند.

به گزارش منابع کارگری ایلنا از کنگان، در روزهای پایانی هفته جاری، بخشی از معوقات مزدی شماری از کارگران پیمانکاری در فاز 22 و 24 پارس جنوبی پرداخت شد. 

بر اساس این گزارش، برخی از پیمانکاران پروژه‌های در دست ساخت فارهای 22 و 24 منطقه ویژه عسلویه مطالبات مرداد و شهریور را به حساب کارگران واریز کرده‌اند و در مقابل برخی پیمانکاران نیز تنها به پرداخت نیمی از معوقات مزدی خردادماه سال‌جاری اکتفا کردند. 

لازم به یادآوری است، کارگران پیمانکاری این مجتمع صنعتی در روزها، هفته‌ها و ماه‌های گذشته در اعتراض به معوقات مزدی در محوطه اطراف محل کارشان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

همچنین به نقل از منابع ایلنا، روز گذشته (پنجشنبه، 11آبانماه) شماری از کارگران پیمانکاری فاز 13 در اعتراض به مطالبات مزدی خود تجمع اعتراضی برگزار کردند. 

کارگران نفت، گاز و پتروشیمی کارگران عسلویه کارگران مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کارگران فاز 13 عسلویه کارگران فاز22 عسلویه کارگران فاز 24 عسلویه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر