کد خبر: 554104 A

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: دفترچه های درمانی تامین اجتماعی در مراکز ملکی این سازمان در سراسر کشور حذف شده و حذف دفترچه درمانی در مراکز طرف قرارداد این سازمان در برخی استانها آغاز شده است.

به گزارش ایلنا، مهدی درخشان معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: حذف دفترچه های درمانی در مراکز طرف قرارداد این سازمان، ابتدا در شهرستان یزد به صورت پایلوت اجرا شد و پس از اینکه نقاط قوت و ضعف ناشی از حذف آن در این استان شناسایی شد، به تدریج در سایر استان ها اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه حذف دفترچه های درمانی در مراکز طرف قرارداد تامین اجتماعی در استانهای مازندران، گیلان و اصفهان هم شروع شده، افزود: سالانه بیش از ٦٠٠ میلیارد ریال برای چاپ دفترچه های کاغذی توسط سازمان تامین اجتماعی هزینه می شد که با اجرای این طرح یک سوم از هزینه ها کاسته شد.

درخشان اظهار داشت: نیمی از جمعیت کشور تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و خدمت به بیمه شده ها که انسانهای شریف و زحمتکشی هستند افتخار بزرگی برای این سازمان است.

وی توسعه زیر ساخت ها را از جمله اولویت های بخش درمان تامین اجتماعی در چند سال اخیر عنوان کرد و ادامه داد: ارتقای هتلینگ و نوسازی و به روز کردن تجهیزات در همین راستا صورت گرفته است.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت بیان کرد: سازمان تامین اجتماعی تلاش کرد با استفاده از همه ظرفیت خود این طرح بزرگ به نحو احسن انجام شود.

کارگران و سازمان تامین اجتماعی حذف دفترچه‌ بیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر