کد خبر: 632914 A

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس:

صدیف بدری گفت: مسئولان باید بیش از گذشته به مسائل و مشکلات کامیون‌داران توجه کرده و در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.

صدیف بدری (سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی) گفت: مسئولان باید بیش از گذشته به مسائل و مشکلات کامیون‌داران توجه کرده و در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.

وی در تشریح دیگر دستور کارهای کمیسیون عمران به خانه ملت گفت: بررسی مشکلات کامیون‌داران دستور کار کمیسون در نشست‌هایی که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور، معاون سازمان حمایت از مصرف کنندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت، کانون انجمن‌های صنفی کامیون‌داران، گمرک کشور و سازمان برنامه و بودجه در کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران برگزار شد، مشکلات بررسی شده است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه حدود ۴٣٠ میلیون تن بار توسط ناوگان حمل و نقل کشور جعبه جا شده و روزانه ٩٠ هزار بار نامه صادر می شود، ادامه داد: مشکلاتی که کامیون‌داران داشتند منجر به اعتصاب آنها و بروز مشکلات حتی برای حمل تولیدات و مواد اولیه کشور شد.

 نماینده مجلس دهم بر ضرورت توجه دولت به رفع مشکلات کامیون‌داران تاکید کرد و گفت: دولت باید در خصوص مشکلات سوخت این رانندگان و روغن آنها نیز تدبیری در نظر بگیرد.

وی ادامه داد: بیشترین دلایل مشکلات ایجاد شده برای سیستم حمل بار کشور  نتیجه سو مدیریت مسئولان بوده است.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخذ حق کمیسیون غیرمنطقی و حتی تا ٧٠ درصد نیز از سوی شرکت‌های حمل‌و‌نقل بار از رانندگان دیگر مشکل کامیون‌داران بوده است، افزود: در این جلسه فرصت دو هفته‌ای برای رفع مشکل کامیونداران از سوی مجلس به مسئولان داده شد.

کامیون داران مطالبات کامیون داران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر