کد خبر: 104319 A

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از حادثه غرق شدن نوجوان ۱۷ساله در آبگیری بزرگ که منجر به مرگ وی شد خبرداد.

ایلنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از حادثه غرق شدن نوجوان ۱۷ساله در آبگیری بزرگ که منجر به مرگ وی شد خبر داد.

روح ا… فدائی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر افزود: در پی تماس با سامانه ۱۲۵ درساعت ۱۶:۳۰ مورخه ۲۲/۶ / ۹۲حادثه غرق شدن و ناپدید شدن یک جوان ۱۷ساله به نام مجتبی طاهری در آبگیری بزرگ واقع در روستای رحق از توابع شهرستان کاشان به ستاد عملیاتی سازمان اطلاع داده شد که بلافاصله گروه غواصی از ایستگاه‌های شماره ۲ و ۴ به محل اعزام و به محض رسیدن اطلاعات لازم را از حاضرین در محل، کسب و با استفاده از تجهیزات غواصی در زیر آب جستجو را آغاز نموده و جسد بی‌جان فرد فوت شده را از عمق ۲۵ متری یافته و از آب بیرون آورده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.

این مسئول به کراّت به هموطنان توصیه نمود از آب تنی در سد‌ها و مناطقی که ناجیان غریق حضور ندارند، جداً خودداری نموده تا شاهد اینگونه حوادثنباشیم. همچنین ضرورت دارد والدین توجه و مراقبت بیشتری نسبت به راهنمائی فرزندان خود و کنترل آن‌ها داشته باشند.

آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری روابط عمومی سازمان فوت مدیر روابط عمومی مرگ والدین اثر جوان غرق نوجوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر