کد خبر: 104513 A

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان:

معاون پژوهش و برنامه‌ریزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برگزاری اولین همایش " فضای سایبری و هوشمندسازی مدارس " با حضور مدیران و معاونان مدارس این شهرستان خبر داد.

ایلنا: معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان از برگزاری اولین همایش «فضای سایبری وهوشمند سازی مدارس» با حضور مدیران و معاونان مدارس این شهرستان خبر داد.

«علیرضا فاضل دربندی» درگفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این مطلب گفت: امروزه که هجوم اطلاعات و ارتباطات به طور گسترده در حال تولید و انتشار است، عموم افراد جامعه به ویژه جامعه فرهنگیان به عنوان قشر مرجع باید با فناوری‌های جدید آموزشی آشنا باشند.

به گفته وی، فرهنگیان به عنوان متولیان آموزش و عموم جامعه به ویژه پدر ان و مادران در جهت تربیت صحیح و رسیدگی به امور فرزندانشان باید از تکنولوژی، فناوری و مقتضیات آن، اطلاع لازم را داشته باشند.

وی اظهار داشت: در راستای اجرایی شدن سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش و شناخت و معرفی جاذبه‌های دیداری شنیداری و رعایت استانداردهای تدریس به ویژه استفاده از تکنولوژی‌های نوین، این همایش با همکاری مدیریت آموزش و پرورش کاشان و شرکت‌های مجری برگزار می‌شود.
معاون پژوهش و برنامه ریزی مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: با توجه به اهمیت برگزاری این همایش و برنامه‌های آن، به شرکت‌کنندگان در سمینار گواهی نامه شرکت در همایش ارائه خواهد شد.

به گفته وی، اولین همایش فضای سایبری و هوشمند سازی مدارس، از ساعت نه صبح روز سه شنبه، بیست و ششم شهریور در سالن آمفی تئا‌تر دانشگاه علوم پزشکی کاشان آغاز به کار خواهد کرد.

فاضل افزود: برپایی نمایشگاه صنایع و تجهیزات هوشمند سازی همزمان در مکان همایش برای شرکت کنندگان دایر خواهدبود.

آموزش و پرورش پدر جامعه دانشگاه علوم پزشکی فناوری معاون کاشان همایش مدارس سایبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر