کد خبر: 111797 A

با هدف حمایت از دانش‌آموزان و دانش‌جویان محروم و با استعداد برگزار می‌شود؛

با هدف حمایت از دانش‌آموزان و دانش‌جویان محروم و با استعداد نخستین بازارچه خیریه انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان کاشان برگزار می‌شود.

ایلنا: با هدف حمایت از دانش‌آموزان و دانش‌جویان محروم و بااستعداد نخستین بازارچه خیریه انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان کاشان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان، هدف از برگزاری این بازارچه، گسترش فرهنگ کار خیر و حمایت از دانش‌آموزان و دانش‌جویان محروم و با استعداد است.

این بازارچه دارای ۱۵ غرفه متنوع شامل مواد غذایی، صنایع دستی، محصولات فرهنگی و بازی‌های فکری است و در بخش دیگری نیز پزشکان متخصص مراجعان را به صورت رایگان ویزیت خواهند کرد.

این بازارچه از ۲۲ تا ۲۶ مهرماه ۹۲، هر روز از ساعت ۱۶ تا ۲۱ و هم‌چنین ساعت ۱۰ تا ۱۳ روزهای دوشنبه و سه‌شنبه برقرار خواهد بود و مکان برپایی‌اش ساختمان قدیم اداره آموزش و پرورش در خیابان شهید رجایی است.

سازمان مردم‌نهاد «انجمن دانش‌آموختگان استعدادهای درخشان کاشان» سومین سال فعالیتش را پشت‌سر می‌گذارد و برنامه‌های مختلفی مثل برگزاری ۴ دوره همایش معرفی رشته­های دانش­گاهی در سطح شهر، گردهمایی علمی دانش‌آموختگان سمپاد، طرح اطعام نیازمندان و… را در کارنامه خود ثبت کرده است.

اداره آموزش و پرورش بازی دانش آموزان صنایع دستی مواد غذایی کاشان دانش بازارچه رجایی آموختگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر