کد خبر: 112361 A

با هدف آشنائی با آخرین تکنولوژی شرکت‌های فعال تولیدی مرتبط با عمران شهری و روستایی؛

نمایشگاه خدمات شهری و روستایی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه کاشان و اعضای شورای اسلامی شهر کاشان در این دانشگاه گشایش یافت.

ایلنا: نمایشگاه خدمات شهری و روستایی با حضور رئیس و معاونان دانشگاه کاشان و اعضای شورای اسلامی شهرکاشان در این دانشگاه گشایش یافت.

دبیر همایش مدیریت شهری و روستایی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: در این نمایشگاه انواع محصولات و تولیدات مربوط به عمران شهری و روستایی شامل تولیدات روشنایی نور‌پردازی، سیستم‌های تهویه هوا، درب‌های کنترلی، کرکره‌های برقی، کف فرش، بلوک، جدول، کاشی، آجر و قطعات بتنی از شرکت‌های شهرهای کاشان، آران و بیدگل، نطنز، و گلپایگان در ۱۷ غرفه ارائه شده است.

محمد عصاری افزود: ارائه انواع آب نما، سیستم‌های روشنایی و نور‌پردازی، سامانه هوشمند تاکسیرانی، علائم راهنمایی و رانندگی، فن کویل، شوفاژ دیواری، رادیاتور، دوربین‌های مدار بسته و شیشه سکوریت از دیگر محصولات ارائه شده در این نمایشگاه است.

وی اظهار داشت: این نمایشگاه در حاشیه برگزاری نخستین همایش چشم انداز‌ها و چالش‌های مدیریت شهری و روستایی در این دانشگاه، با هدف آشنائی با آخرین تکنولوژی شرکت‌های فعال تولیدی مرتبط با عمران شهری و روستایی، توسعه مدیریت شهری و روستایی، تغییر رویکرد مدیریت شهری به سوی خلاقیت، نوآوری و گسترش بستر الکترونیک در خدمت رسانی شهروندی و لزوم آشنایی مدیران شهری جهت استفاده از آخرین دستاورد‌ها و تکنولوژی‌های روز ارائه شده است.

این نمایشگاه که با همکاری دانشگاه کاشان و سیما شهر ارائه شده تا ۲۳ مهر ماه جاری در دانشگاه کاشان برای بازدید علاقمندان دایر است.

گفتنی است نخستین همایش چشم انداز‌ها و چالش‌های مدیریت شهری روز سه شنبه ۲۳ مهرماه جاری با حضور شهرداران، اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهر‌ها و روستاهای شمال استان اصفهان در تالار آزادی دانشگاه کاشان برگزار می‌شود.

اعضای شورای اسلامی شهر الکترونیک جدول خدمت رسانی خلاقیت راهنمایی و رانندگی روشنایی شوراهای اسلامی شورای اسلامی شهری و روستایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر