کد خبر: 113340 A

در پی برخورد دو تریلر در ابتدای اتوبان کاشان - نطنز اتفاق افتاد؛

ظهر امروز یک دستگاه تریلر پس از انحراف از مسیر و برخورد با یک تریلر دیگر در ابتدای اتوبان کاشان - نطنز باعثتصادف و آتش سوزی شد.

ایلنا: ظهر امروز یک دستگاه تریلر پس از انحراف از مسیر و برخورد با یک تریلر دیگر در ابتدای اتوبان کاشان - نطنز باعثتصادف و آتش سوزی شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان درباره این حادثه گفت: مقارن ساعت ۱۰:۵۰ سه شنبه(۲۳ / ۷ / ۹۲) حریق دو دستگاه تریلر به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده که مامورین سازمان بدون فوت وقت و با سریع‌ترین واکنش خود را به محل حادثه رساندند.

«روح الله فدائی» بیان کرد: یکی از خودرو‌ها پس از انحراف از مسیر و برخورد با گاردریل وارد لاین مخالف شده و با یک دستگاه تریلر دیگر به شدت برخورد کرده و بلافاصله منجر به آتش سوزی دو خودرو شده که به علت گستردگی، حریق به کابین دو راننده نیز سرایت و آتش سوزی گسترده‌ای را ایجاد کرد. راننده و کمک راننده یکی از تریلر‌ها به علت شدت حادثه و آتش سوزی در دم جان دادند و دو سرنشین دیگر خودرو، دچار مصدومیت شده و به بیمارستان منتقل شدند.

وی اظهار داشت: ۵ دستگاه خودرو اطفای سنگین و دو خوردو پشتیبانی آتش نشانی از ایستگاههای شماره ۱،۲ و ۴ سازمان جهت مهار حریق به محل اعزام شده بود.

آتش سوزی آتش نشانی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بیمارستان تصادف خودرو فوت مدیر روابط عمومی کاشان تریلر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر