کد خبر: 115549 A

دبیر ارشد طرح پراکنده شاهد مدیریت آموزش و پرورش کاشان:

در سال تحصیلی جاری، ۱۲۰ نفر از فرزندان ایثارگران و جانبازن شهرستان کاشان از خدمات تحصیلی، آموزشی و مشاوره‌ای استفاده می‌کنند.

ایلنا: دبیر ارشد طرح پراکنده شاهد مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: در سال تحصیلی جاری، ۱۲۰ نفر از فرزندان ایثارگران و جانبازن این شهرستان از خدمات تحصیلی، آموزشی و مشاوره‌ای استفاده می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «محبوبه تقی‌نژاد» در جلسه ستاد شاهد مدیریت آموزش و پرورش کاشان افزود: در طرح پراکنده شاهد بااستفاده از دبیران و مشاوران خبره، امور تحصیلی فرزندان شاهد و ایثارگران رسیدگی و نظارت می‌شود.

به گفته وی، در اجرای این طرح، دانش آموزان فرزند شاهد که در مدارسی غیر از شاهد شاغل به تحصیل هستند از خدمات علمی و مشاوره‌ای، در پایگاه‌های تقویت بنیه علمی استفاده می‌کنند.

وی اظهار داشت: در سال تحصیلی گذشته، ۲۲ نفر از دانش آموزان سال چهارم متوسطه و سوم هنرستان از خدمات این طرح استفاده کردند که همه آن‌ها به دانشگاه‌های دولتی راه پیدا کردند.

وی تصریح کرد: از مجموع ۲۲ نفر دانش آموز مشمول طرح پراکنده شاهد که داوطلب آزمون سراسری بودند، پنج نفر آن‌ها در رشته‌های گروه پزشکی قبول شدند.

دبیر ارشد طرح پراکنده شاهد مدیریت آموزش و پرورش کاشان گفت: در آزمون سراسری سال ۹۲، «نرجس گلچهرگان» و «محدثه مرزبان» از دانش آموزان شرکت کننده در طرح پراکنده شاهد به ترتیب موفق به کسب رتبه‌های ۱۲ و ۳۱ شدند.

تقی‌نژاد افزود: در سال تحصیلی جاری، از همکاری ۲۰ از دبیران و مشاوران توانمند نسبت به تقویت بنیه علمی و خدمات مشاوره‌ای دانش آموزان خانواده شاهد و ایثارگر در مدارس و پایگاه اختصاصی طرح شاهد استفاده می‌شود.

آموزش و پرورش پوشش خانواده دانش آموز دانش آموزان کاشان مدیریت تحصیلی شاهد پراکنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر