کد خبر: 116106 A

به مناسبت روز دانش آموز:

مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری مسابقات اسکیت سرعت ویژه دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی در این شهرستان خبر داد.

ایلنا: مدیر عامل سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان، از برگزاری مسابقات اسکیت سرعت ویژه دانش آموزان مقاطع ابتدایی و راهنمایی در این شهرستان خبر داد.

«مهدی نادعلی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: به مناسبت روز دانش آموز مسابقات اسکیت در رشته سرعت ویژه دختران و پسران مقاطع تحصیلی ابتدایی و راهنمایی در پیست اسکیت پارک آیت اله مدنی سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان برگزار می‌شود.

وی افزود: در این دوره از مسابقات که پنجشنبه ۹ و جمعه ۱۰ آبان ماه برگزار می‌شود، دانش آموزان تمامی مدارس ابتدایی و راهنمایی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته وی، پرورش دانش آموزان در رشته‌های ورزشی به ویژه اسکیت، استعدادیابی آن‌ها در زمینه‌های ورزشی و تقویت روحیه شاداب و با نشاط از اهداف برگزاری این مسابقات است.

گفتنی است: این دوره از مسابقات از سوی اداره ورزش و تفریحات سالم سازمان رفاهی تفریحی شهرداری کاشان و با همکاری اداره آموزش و پرورش و هئیت اسکیت شهرستان برگزار خواهد شد.

اداره آموزش و پرورش دانش آموز دانش آموزان رشته های ورزشی رقابت شهرداری کاشان مسابقات سرعت اسکیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر