کد خبر: 119818 A

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از مهار آتش سوزی در کارخانه نساجی نور و فرش پایتخت در کاشان خبر داد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از مهار آتش سوزی در کارخانه نساجی نور و فرش پایتخت در کاشان خبر داد.

«روح الله فدایی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر گفت: مقارن ساعت ۷:۱۰ روز یکشنبه مورخ ۱۹ / ۸ / ۹۲ وقوع یک فقره آتش سوزی در کارخانه نساجی نور و فرش پایتخت واقع در ابتدای جاده قدیم کاشان قم به ستاد فرماندهی این سازمان اطلاع داده شد. متعاقب آن خودروهای اطفائیه در محل حاضر و با توجه به حجم گسترده آتش سوزی که منجر به سوختن بخش قابل توجهی از مواد اولیه و تخریب قسمتی از سوله بخش انبار شرکت شد، سایر تجهیزات لازم به محل اعزام و نسبت به اطفاء حریق کامل اقدام شد.

وی افزود: در این حادثه که علت آن توسط کار‌شناسان سازمان در دست بررسی است ۱۸ نفر از ماموران ایستگاه‌های عملیاتی شماره۱،۲، ۳ و۴ این سازمان با استفاده از ۶ خودروی اطفائیه سنگین و ۳ خودروی پشتیبانی و با تلاشی موثر موفق به مهار و اطفاء حریق و جلوگیری از وقوع خسارت سنگین به دیگر تجهیزات و مواد اولیه موجود در محل و نیز سوله‌های مجاور شدند.

فدائی در ادامه از کلیه متصدیان واحدهای صنعتی خواست تا با رعایت استاندارد‌ها توصیه‌ها و ضوابط ایمنی لازم‌الاجرا در پیشگیری از وقوع اینگونه حوادثرا جدی گرفته و در اولین فرصت، وقوع سوانح را به شماره ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اطلاع دهند.

آتش سوزی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری استاندارد پایتخت جاده روابط عمومی سازمان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی فرش قم نساجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر