کد خبر: 124087 A

فرمانده مجتمع آموزشی کوثر قم در جمع بسجیان آران و بیدگل:

امروزه وجود روحیه بسیجی در بین جوانان ما موفقیت‌های فراوانی را برای کشور رقم زده و وحدتی در بین مردم مسلمان کشور ایجاد کرده که ترس و نا امیدی را در دل دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نهاده است.

ایلنا: فرمانده مجتمع آموزشی کوثر قم گفت: امروزه وجود روحیه بسیجی در بین جوانان ما موفقیت‌های فراوانی را برای کشور رقم زده و وحدتی در بین مردم مسلمان کشورفرمانده مجتمع آموزشی کوثر قم ایجاد کرده که ترس و نا‌امیدی را در دل دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی نهاده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل سردار ملکی فرمانده مجتمع آموزشی کوثر قم پیش از ظهر امروز در همایش بزرگ اقتدار بسیج شهرستان آران وبیدگل با بیان این مطلب گفت: بسیج محور وحدت و امنیت کشور است.

وی با اشاره به اینکه بسیج به عنوان پشتیبان همه جانبه و حقیقی ولایت فقیه بوده و به صورت فراگیر در تمام جامعه رسوخ کرده به گونه‌ای که تمامی اقشار جامعه شعبه‌ای از بسیج را در خود جای داده‌اند. گفت: حضور بسیجیان از همه اقشار در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و پس از آن کشور اسلامی ما را به نقطه‌ای از اقتدار و موفقیت رسانده که تمامی دشمنان در برابر آن دچار یاس و استیصال شده‌اند.

جواد ملکی تصریح کرد: ۵ آذر ماه در واقع روز پایه گذاری رشادت‌ها، هم بستگی و وحدت ملی در کشور و حضور تمامی اقشار در بسیج مستضعفین است.

وی گفت: بسیج درس گیری از مکتب مقدس امام حسین(ع) در روز عاشورا را به عنوان یک شعار محوری سرلوحه امور خود قرار داده و با توجه به آن توانسته به الگویی برای حفظ اقتدار و بیداری اسلامی در دنیا تبدیل شود.

ملکی افزود: کشور سوریه نیز اکنون با تشکیل بسیج مردمی توسط کشور ما به نقطه‌ای دست یافته که دشمنان را از خود نا‌امید کرده و در حال کسب استقلال و اقتدار برای خود است.

وی در خصوص رابطه با امریکای جنایتکار گفت: هرگز نمی‌توان به این شیطان بزرگ اعتماد کرد و ملت و دولت ما هرگز با مستکبران هیچ گونه رابطه‌ای برقرار نکرده و اجازه نمی‌دهند که امریکای جهان خوار برای آنان تعیین تکلیف کرده و در مسائل داخلی دخالت کند.

ملکی تصریح کرد: چنان چه اسرائیل بخواهد کوچک‌ترین آسیبی به کشور و نظام مقدس ما وارد کند در ۲۴ ساعت با هزار موشک تلاویو را با خاک یکسان می‌کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل نیزدرادامه این مراسم گفت: بسیج در کشور اسلامی ما با هدف پیشگیری از آسیب به مملکت و ارزش‌های اسلامی تشکیل شده ونه تنها در این راه از هیچ اقدامی فروگذار نبوده بلکه در زمینه‌های مختلف اقتصادی و فرهنگی نقش تاثیرگذاری داشته است.

سرهنگ سید مرتضی کسایی زادگان افزود: بسیج آران و بیدگل درعرصه فرهنگی اجتماعی شهرستان با تشکیل هزار حلقه طرح صالحین برای اصلاح جامعه و برپایی اجتماعی اسلامی تلاش کرده است.

وی افزود: اعزام دو هزار بسیجی به راهیان نور، اعزام خانواده معظم شهدا به مشهد مقدس، برگزاری یادواره‌های شهدا و جلسات روشنگری از دیگر اقدامات انجام شده در این حوزه است.

کسایی زادگان خاطر نشان کرد: اعطای ۸ میلیارد ریال تسهیلات به مشاغل خانگی و راه اندازی ۸۰ طرح اقتصاد مقاومتی فعالیت بسیج آران و بیدگل در زمینه اقتصادی بوده است.

از دیگر برنامه‌های اجرایی در این مراسم مداحی مداح با اخلاص اهل بیت حاج اسماعیل اخباری، انجام مانور اطلاعاتی و اجرای حرکات نمایشی توسط رزمی نینجا رنجر ناحیه مقاومت بسیج آران و بیدگل بود.

ارزش های اسلامی استقلال جامعه خاک دولت راهیان نور قم مسلمان نظام مقدس جمهوری اسلامی امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر