کد خبر: 126318 A

با حضور اساتید مجرب:

برای نخستین بار کارگاه آموزشی داوری و مربیگری استان اصفهان در کاشان در رشته‌های مختلف با استقبال خوب علاقمندان برگزار شد.

ایلنا: رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی کاشان گفت: نخستین کارگاه آموزشی داوری و مربیگری استان اصفهان در کاشان برگزار شد.

سید علی افراشی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این خبر اظهار داشت: برای نخستین بار کارگاه آموزشی داوری و مربیگری استان اصفهان در کاشان در رشته‌های مختلف با استقبال خوب علاقمندان برگزار شد.

به گفته وی، چهارمین کارگاه آموزشی توجیهی داوری و مربیگری رشته طناب کشی نیز ویژه آقایان و بانوان در دبیرستان محتشمی کاشان برگزار شد.

وی افزود: چهارمین کارگاه آموزشی داوری با تدریس نصرالله احدی، رئیس کمیته طناب کشی استان اصفهان و مربیگری نیز با تدریس علی صفری، سر مربی تیم منتخب طناب کشی استان اصفهان به صورت تئوری و عملی با حضور۳۶ نفر از آقایان و بانوان برگزار شد.

گفتنی است چهارمین کارگاه آموزشی توجیهی داوری و مربیگری رشته طناب کشی با حضور آقایان علی صفایی دبیر هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان، پژمان سلطانی روابط عمومی هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی استان اصفهان، سید ماشااله طالبیان دبیر هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی کاشان و جعفر بزمیان روابط عمومی اداره تربیت بدنی کاشان برگزار شد.

استان اصفهان بازی روابط عمومی نخستین کاشان رشته آموزشی کارگاه داوری مربیگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر