کد خبر: 128856 A

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران و بیدگل:

از چهار کتاب شعر شاعران آران و بیدگل در نشست ادبی عاشورایی شاعران آران وبیدگل با حضور فرماندار، رییس شورای اسلامی شهر، و جمعی از شاعران شهرستان رو نمایی شد

ایلنا: رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آران وبیدگل گفت: از چهار کتاب شعر شاعران آران و بیدگل در نشست ادبی عاشورایی شاعران آران وبیدگل با حضور فرماندار، رییس شورای اسلامی شهر، و جمعی از شاعران شهرستان رو نمایی شد.

میثم نمکی در گفتگو با خبرنگار ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این خبر افزود: دیوان مولانا صباحی بیدگلی به تصحیح استاد عبدالله مسعودی، دیوان واصف بیدگلی به تصحیح احمد اسماعیلی بیدگلی، دفتر شعر مشکاه اثر خانم سارا سادات باختر و سرمشق‌های آب بابا اثر حسین جعفرزاده از جمله آثار تازه منتشر شده‌ای بود که در این آیین رونمایی شد.

وی افزود: این نشست در آستانه اربعین حسینی وبا هدف شعرخوانی شاعران آیینی و ولایی برگزار و شاعران شهرستان تازه‌ترین سروده‌های خود را درباره واقعه کربلا و کاروان عاشورایی حضرت ابا عبدالله الحسین «ع» قرائت کردند.

وی اضافه کرد: شعر امروز آران و بیدگل مشحون از تازگی و طراوت و سرشار از مضامین لطیف و ظریفی است که مورد توجه اهالی فن قرار گرفته است.

شعر شورای اسلامی شهر فرماندار کربلا رونمایی آثار بیدگل آران ادبی شاعران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر