کد خبر: 129181 A

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبرداد:

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از جذب ۱۲۰ میلیون تومان بابت ۱۱۵ طرح جدید تحقیقاتی از ابتدای سال جاری تاکنون در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبرداد.

ایلنا: معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از جذب ۱۲۰ میلیون تومان بابت ۱۱۵ طرح جدید تحقیقاتی از ابتدای سال جاری تاکنون در دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «غلامعلی حمیدی» ظهر امروز در نشست خبری که به مناسیت هفته پژوهش درمعاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزارشده بود در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: علاوه برجذب اعتبار برای این تعداد طرح تحقیقاتی که دو برابر کل بودجه سال گذشته بوده است، مبلغ ۴۵۳ میلیون تومان نیز از محل اعتبارات موضوع بند ۱۶ قانون بودجه که ۲ درصد مجموع اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی کاشان می‌باشد در سال جاری به طرحهای تحقیقاتی این دانشگاه تعلق گرفته است.

وی با اشاره به اینکه معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی حدود ۱۰۰ میلیون تومان از ایتدای سال‌جاری بایت طرحهای تحقبقاتی مشترک با صنعت هزینه کرده است. گفت: مجموع کل اعتبارات جاری و اختصاصی تحقیقاتی این دانشگاه در سال جاری ۷۵۰ میلیون تومان و مبلغ تخصیص یافته بایت طرح‌های تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در شش ماهه اول سال جاری نیز ۶۲۶ میلیون تومان بوده است.

معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی کاشان در رشته‌های قبل و عروق و دیابت به عنوان شهر پایلوت کشور قرارگرفته است گفت: از ابتدای سال جاری کار پیشگیری برای بیماران قلبی و عروقی در پایگاه‌های مقاومت بهداشتی توسط رابطین بهداشتی در شهرستان کاشان آغاز شده است.

حمیدی در پایان از حضور دبیر کمیسیون مجلات علمی پژوهشی وزارت بهداشت به منظور گرامی داشت هفته پژوهش در ظهر روز سه شنبه هفته جاری با حضور پژوهشگران در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد.

بودجه دانشگاه علوم پزشکی سالن اجتماعات صنعت قانون معاون وزارت بهداشت کاشان میلیون تحقیقاتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر