کد خبر: 131491 A

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان:

حضور نیکوکاران در مراسم مختلفی که در مدرسه برگزار می‌شود، زمینه‌ساز مشارکت آن‌ها در اداره مدرسه و تامین نیازهای مادی و معنوی می‌شود.

ایلنا: مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز کاشان گفت: حضور نیکوکاران در مراسم مختلفی که در مدرسه برگزار می‌شود، زمینه ساز مشارکت آن‌ها در اداره مدرسه و تامین نیازهای مادی و معنوی می‌شود.

«محمد کتابچی» در گفتگو با خبرنگار ایلنا در کاشان با اعلام این مطلب افزود: برخی از خانواده‌ها، اطلاع کمی از واقعیت فرآیند تعلیم و تربیت در مدارس، نیازهای دانش آموزان و شیوه‌های آموزش و نظارت بر رفتار فرزندان خود دارند.

وی اظهار داشت: آموزش و پرورش، شکل رسمی تعلیم و تربیت است بنابراین همه افراد جامعه به هر صورت و میزانی که می‌توانند باید نظام آموزشی را در راستای ماموریت‌هایش کمک کنند.

وی از امضای توافق نامه ساخت نمازخانه مدرسه شهدای کرک کاشان خبر داد و گفت: این سالن در زمینی به مساحت ۲۰۰ متر مربع با اعتباری معادل یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال بنا می‌شود.

وی افزود: ۳۰درصد از هزینه ساخت این سالن توسط «علی دوستی» یکی از نیکوکاران کاشان، ۱۰ درصد توسط انجمن اولیا و مربیان مدرسه شهدای کرک و ۲۰ درصد نیز از محل اعتبارات مجمع خیرین مدرسه این شهرستان تامین می‌شود.

کتابچی گفت: سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان اصفهان نیز مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال از هزینه ساخت سالن نمازخانه مدرسه کرک کاشان را تامین خواهد کرد.

آموزش و پرورش استان اصفهان تعلیم و تربیت جامعه خانواده دانش آموزان مادی و معنوی مدرسه ساز نیکوکاران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر