کد خبر: 135982 A

طی پیامی؛

از مردم عزیز آران و بیدگل به دلیل مؤالفت و مؤانست فراوان طی ۲۰ ماه دوران خدمتگزاری تشکر می‌کنم و همه شما را به خدا می‌سپارم.

ایلنا: فرماندار آران و بیدگل با انتشار پیامی با مردم این شهر خداحافظی کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل متن پیام و حلالیت «روح الله سلگی» فرماندار آران و بیدگل از مردم دارالشهدای این شهرستان که تصویر آن به دفتر نمایندگی خبرگزاری کارایران(ایلنا) در شهرستان آران و بیدگل ارسال شده است به شرح ذیل است:

سلام و درود به وسعت صداقت و شکوه آسمان ملکوتی و زیبای کویر به مردم فهیم، مومن و مهربان دارالشهدای آران و بیدگل؛ مردمی که وسعت نگاه‌شان و صفای باطنشان از وسعت بی‌انتهای کویر برخواسته است.

مردم شهید پرور آران و بیدگل

اینک که پس از ۲۰ ماه خدمتم در دیار شما مومنان با تقدیر و مشیت الهی به پایان می‌رسد و بار امانت خدمت به مردمی را از دوش بر می‌دارم که زیستن عزتمندانه را از عاشورا آموختند و در روزهای سخت انقلاب و گردنه‌های صعب این نهضت عاشورایی ماندند و مقام اول عزت، افخار و غیرت را برای همیشه تاریخ بر تارک انقلاب اسلامی به ثبت رساندند و جاودانه شدند.

خدمت به چنین مردمی یکی از بزرگ‌ترین نعمات خداوند متعال به بنده بود آنچه در پیشگاه خداوند و شما مردم عزیز باعثسرافرازی حقیر است و به سبب آن بر خود می‌بالم این است که مقتدرانه و به تاءسی از شهداء تلاش کردم هیچگاه حقیقت مردم را فدای مصلحت شخصی ننمایم و برای دفاع از حقوق مردم مظلوم این دیار بی‌باکانه از چیزی نهراسم. خاضعانه در مقابل شکوه و عظمتتان تا ابد عرض ارادت می‌نمایم.

دوران خدمتم گرچه ۲۰ ماه به طول انجامید اما مؤانست و مؤالفت مردم عزیز همچون ۲۰ سال در وجودم نقش در وجودم بسته است و مدال زرین و پر افتخار خدمت در آران و بیدگل را برای همیشه بر گردن خواهم آویخت و خود را شهروند افتخاری کویرنشینان بی‌ادعای آران و بیدگل می‌دانم و از تک تک شما مردم به مصداق آیه شریفه «وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ» تقاضای عفو و حلالیت به دلیل کوتاهی‌ها و ضعف‌ها دارم.

با احترام و ادب

روح الله سلگی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل

انقلاب انقلاب اسلامی حقوق شهروند عاشورا فرماندار فرماندار شهرستان مردم بیدگل آران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر