کد خبر: 136726 A

معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان خبرداد:

معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان از کیفی سازی بیش از ۷۰۰ حلقه صالحین از بین یک‌هزار حلقه صالحین این ناحیه در شهرستان کاشان خبرداد.

ایلنا: معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان از کیفی سازی بیش از ۷۰۰ حلقه صالحین از بین یک‌هزار حلقه صالحین این ناحیه در شهرستان کاشان خبرداد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا در کاشان «حجت الاسلام محمد مهدی سعیدی» در نشست خبری که با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان در سالن اجتماعات این ناحیه برگزارشده بود در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه دارالقران یکی از حلقه‌های اصلی صالحین کاشان می‌باشد این حلقه درسال ۹۲ توانسته به صورت هوشمندانه دارالقران را در ناحیه مقاومت بسیج کاشان برنامه ریزی کند.

وی از برگزاری اردوی زیارتی دو روزه با حضور سرگروه‌های حلقه‌های صالحین این شهرستان در مشهد اردهال خبرداد و گفت: اعزام گروه‌های بر‌تر صالحین به صورت رایگان به مشهد مقدس در آینده نردیک از دیگر برنامه‌های معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان است.

سعیدی با اشاره به اینکه دارالقران ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان یکی از فعال‌ترین دارالقران‌های بسیج استان اصفهان است. گفت: در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار نفر عضو گروه صالحین ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان هستند که تاکنون این حلقه‌ها علاوه بر اجرای برنامه‌های فوق الذکر بحث‌هایی در حدیثاخلاقی، بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، کتاب شهید مطهری، خاطره و وصیت نامه‌های شهدا را داشته‌اند.

معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان با اشاره به اینکه در سال جاری ۶۰۰ نفر از بسیجیان فعال شهرستان کاشان به عضویت کادر بسیجی در آمده‌اند. گفت: از کل ۱۱۶ هزارنفر بسیجی شهرستان کاشان بالغ بر ۵۳۰۰ نفر فرمانده حوزه، پابگاه، گردان وارگان گردان هستند.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به اینکه از کل بسیجیان شهرستان کاشان حدود ۴۰ هزار نفر بسیجی فعال، ۶۵ هزار نفر بسیجی عادی، ۵۳۰۰ نفر بسیجی کادر و ۵ هزار نفر دیگر در حال گزارندن مراحل مقدماتی هستند. گفت: در حال حاضر در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان ۴۰ هزار نفر بسبجی خواهر و ۷۰ هزارنفر برادر از سنین ۱۱ ساله تا ۸۰ ساله فعالیت می‌کنند.

وی خاطرنشان نمود: در دستور کار قراردادن رفع نواقص ومعایب حلقه‌ها ی صالحین ناحیه مقاومت بسیج کاشان از مهم‌ترین برنامه‌های معاونت تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان کاشان است.

معاون تربیتی و آموزشی ناحیه مقاومت بسیج کاشان رونمایی از کتاب طرح اندیشه اسلامی در قرآن توسط موسسه صحبا که از مجموعه سخنرانی‌های مقام معظم رهبری در سال ۱۳۵۳ درمسجد امام حسن(ع) در مشهد مقدس در آینده نزدیک در شهرستان کاشان خبرداد و گفت: تاکنون بالغ بر ۱۵۰۰ جلد ازکتاب طرح اندیشه اسلامی در سطح استان اصفهان خریداری شده است.

استان اصفهان بسیج رهبر معظم انقلاب اسلامی سالن اجتماعات قرآن مشهد مشهد مقدس معاون مقام معظم رهبری کاشان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر