کد خبر: 136822 A

شهردار سفید شهر در گفتگو با ایلنا:

با توجه به اینکه ۶ کیلومتر از پروژه کنار گذر آران و بیدگل در حوزه استخفاظی سفید شهر واقع گردیده و مسیر شمال و شمال این شهر را به اتوبان ترانزیتی کاشان – قم وصل می‌کند موجب رفع مشکل گردشگری این شهر می‌شود.

ایلنا: شهردار سفید شهر گفت: با توجه به اینکه ۶ کیلومتر از پروژه کنار گذر آران و بیدگل در حوزه استخفاظی سفید شهر واقع گردیده و مسیر شمال و شمال این شهر را به اتوبان ترانزیتی کاشان – قم وصل می‌کند موجب رفع مشکل گردشگری این شهر می‌شود.

«محسن حیدری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ایلنا در آران و بیدگل با اعلام این مطلب از آزاد سازی حدود ۵ کیلومتر از مسیر پروژه کنار گذر آران و بیدگل که در حریم سفید شهر و محور گردشگری این شهر قرار دارد توسط شهرداری و همکاری کشاورزان این شهر خبرداد و گفت: با توجه به اینکه این مسیر جزء اراضی زمینهای کشاروزان سفید شهر است از آن‌ها می‌خواهیم همکاری لازم را جهت بازگشایی این مسیر با اجرا کنندگان این پروژه مهم و استراتژی داشته باشند.

وی عبور کنار گذر آران و بیدگل از سفید شهر را موجب نمودار شدن چشم انداز زیبای این شهر همچون قلقه شاه وزیر، دیگر اماکن تاریخی و توسعه گردشگری این شهر دانست و گفت: با اتفاقی که افتاد مشکل گردشگری سفیدشهر با شهر آران و بیدگل نیز حل می‌شود.

شهرداری قم گردشگری مسیر شمال بیدگل آران کشاورزان سفید عبور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر